Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem, hogy hogyan számolj...

Nem értem, hogy hogyan számolják. Voltam a nemvárt napján nődokinál 2 pozitív teszttel. Ultrahangon 2*0 mm-es petezsák volt látható. Ekkor 2 vagy 4 hetes terhesnek számolják, mondják az orvosok?

Figyelt kérdés
Mikor azt mondja a doki, hogy 5 hetes terhes vagyok, akkor a beágyazódástól számolt 5. hét, vagy a menzesz első napjától számolja.Ezt nem értem. Utolsó kérdés.Azt olvastam 5 hetes terhesen már látszik a szikhólyag, ez most honnan számolt 5 hét.-Menzesztől vagy beágyazódástól?Menzesz első napjától számolva Hét hetes vagyok holnap és a doki hétfőn még nem látott semmit a petezsákban. Kellene már valamit látnia? Legalább szikhólyagot? Igaz egy hetet csúszott, késett a peteérésem is. Kivagyok nagyon. Üres lehet a petezsák, vagy van még remény?Két hét múlva kell visszamennem.
2009. szept. 30. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

A nemvárt napján 4 hetes vagy, ha rendszeresen 28 naponta szokott megjönni.

A terhességet az utolsó menses napjától számolják. Tehát az terhesség első két hetében gyakorlatilag még nem is vagyunk terhesek! Kicsit fura, de így van.

Én hetente jártam ultrahangra az elején, és csak 7 hetesen és 2 naposan volt hallható végre a szívhang.

Tehát még van remény :)

2009. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a nemvárt napján voltál dokinál, akkor 4 hetes vagy. Ilyenkor még az is csoda, hogy petezsákot láttatok, a szívhang majd 2-3 hétmúlva lesz, de lehet, hogy később. A 8. héten már biztosan lesz.

Gratulálok!

2009. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia szerencsés vagy hogy ilyen korán már látott egyánltaln ennyit!!:-)))

Nekem 6 hetesen volt szivhang de előbb nem is mentem mert tudam csak stresszelnék ugy mint most Te.Doki is kiszámolta mikor leszek 6 hetes előbb ne menjek.

Nyugi 2 hét és láthatod a kicsi szivét verni!:-))

Ilyet még nem is mond hogy van remény :-))ez nem remény tény hogy babás vagy!!:-))Örülj neki és pihenj sokat!

Persze hogy van baba a pzsákban csak olyan minike hogy nem kátod!!!Csak jóra gondolj!!!

Üdv 19 heteske.

2009. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 7 het es 2 naposan volt szivhang, ugyhogy varj egy picit meg.
2009. okt. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!