Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A feleségem 7hetes terhes és...

A feleségem 7hetes terhes és nem akar velem szeretkezni. Azt mondja fáradt, meg hányingere van. Meg ingerült is. Az első babánál nem volt ez. Meddig várjak? Hogy könnyítsem meg az állapotát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 23:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
64%
Tartsd tiszteletben a kérését! Éld bele magad a helyzetébe: te se örülnél, ha hányingered lenne, és nem hagynának békén! Használd a jó öreg majomcsapdát, ha ennyire nem bírsz magaddal!
2009. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Az első harmad nehezebb! A 12 hét után biztosan jobb lesz! Talán előbb is! Adj neki hideg vizet inni!

Tényleg fáradt, alvási rohamokkal járhat a terhesség. Biztos fiú lesz, azért ilyen! Szeretkezz vele reggel, vagy délután!

Ha nagyon nehezen viseli, talán ki is írathatná magát.

2009. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Van most elég baja szegénynek, csak értsd meg kicsit.Csak hagyd pihenni, később jobb lesz :)még egy pár hét, tudom, hogy ez nagyon sok, de a te gyereked is :)

Kitartást neked.És vannak "alternatív" megoldások, dirakt az ínségesebb időkre ;)használd azt :D

2009. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Varj amig jobb lesz, a 4. honapig is eltarthat hogy az emelygesek eltunnek vegre, addig tenylge nagyon rossz es aluszekonysag es kimerultseg is jar hozza, hagyd aludni, pihenni es ragcsaljon valamit folyamatosan, az enyihiti a hanyingert.
2009. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Hahó! Én vagyok, aki az előtted lévő kérdést írta, annyit fűznék hozzá, hogy első terhességem alatt alig voltunk együtt a férjemmel, mert én is kerültem a témát, mindig volt valami, ami miatt nem akartam, talán 7végenként egyszer-kétszer összebújtunk napközben, amikor nem voltam álmos, vagy nem émelyegtem, vagy éppen nem voltam nyávogós kedvemben :). Én magam azon csodálkozom, hogy most a második terhesség alatt megőrülök a férjemért, csak most közbeszólt ez a bibi, ami remélem, hamar elmúlik. És tényleg, egy dolog nagyon fontos, légy nagyon türelmes feleségedhez, ne add fel, próbálkozz azért, amikor kicsit jobb kedvében találod :)Nem ti vagytok az egyetlenek, akik ezt az időszakot ily formában zötyögik át, aztán az is lehet, hogy a kritikus 12 hétig fél, aztán majd felevenedik. Ajánlkozz orál szexszel, az nem olyan döfős, hogy félni kelljen tőle :) hajráááá :)
2009. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Nálunk pont az ellenkezője volt. Én egész terhességem alatt majd meg őrültem a páromért, láthatóan ő is akarta, de mégsem merte a baba miatt. Hiába beszéltem én neki akármit, hogy semmi baja nem lesz ettől a babánknak, hajthatatlan volt. Pedig tudom, hogy ő is akarta, de neki fontosabb volt a baba. Én megértem a helyzeted, de a feleségedét is. Igaz nekem egész terhesség alatt max 2x volt hányingerem (az is a terhes vitamintól) de tudom, hogy milyen rossz amikor minden bajod van és még nyaggatnak is. Sajna ez az időszak ilyen. De ha szerencséd van akkor később (kb a 12. hét után) el fog múlni a rosszullét és vissza tér a kedve is:)

Kitartást! És Gratulálok a kis bébihez:))

2009. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Meddig várj? Ameddig kell!

A közös gyereketekkel szenved most...

Megkönnyíteni csak végtelen türelemmel tudod, legalábbis az én férjem sem tudott mit kezdeni velem. És mire nekem lett kedvem szeretkezni, addigra el lettünk tiltva :(

Sajnos muszáj akár heteket, hónapokat kibírni. A Te babád is, megéri :)

2009. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Ilyen nekem is volt idegbeteg voltam 2 hónappal ezelött ha hozzámért párom. Ő "ügyes volt" elérte amit akart. Ha gondolod kezdd el feleséged hátát lábát óvatosan masszírozni (ha tudod hogy hol van olyan pont amire beindul akkor néha meglehet símogatni feltünés mentesen) Ha a combját masszírozod akkor jól bekrémezed a kezed és megpróbálod esetleg belül nagyon kis finom mozdulatokkal masszírozni ahol amúgyis érzékenyebb esetleg kizárt hogy nem fog beindulni. Vagy csak símogatod bújsz hozzá nekem az is elég volt. Most úgyis fáradtabbnak érzi magát a masszírozás legalább jól fog esni neki. Pár hét esetleg éps Ő is az ellenkezőjére változik és akkor meg Te fogsz esetleg majd sírni hogy fáradt vagy mert egy éjszaka se alhatsz rendesen. Sok sikert ha ma nem is sikerül akkor esetleg legközelebb amikor jobb hangulatban van biztos fog. Türelem

2009. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

A 12 hét végéig nem is ajánlja az orvos, mert árthat a babának. Mi is nagyon szeretnénk de a baby a fontosabb.

Bírd ki ezt a kis időt és biztos a feleséged is túl lesz addigra ezen az időszakon. Türelem!

2009. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat!Remélem tényleg fiú lesz :)
2009. okt. 1. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!