Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az is pihenésnek számít, ha...

Az is pihenésnek számít, ha napi 5-6 órát ülök a gép előtt, vagy nem?

Figyelt kérdés

Mostmár többet kellene pihennem, mert viszonylag sokat keményedik a hasam mostanában, 29 hetes vagyok. Napi kb 5-6 órát ülök a gép előtt, előtte elvégzem a házimunkát. Az 5-6 órából 4 óra munka miatt van, 1-2 óra pl itt, vagy ha már nincs időm, akkor megyek az oviba a 3,5 éves lányomért, és itthon játszom és foglalkozok vele kb 19h-ig. Utána vacsi, fürdés, alvás, ezeket is mindet én végzem.

Férjem szerint mostmár pihenjek többet, és én is úgy érzem, hogy rám férne, de a gép előtt ülés az nem pihenés? Hiszen csak ülök, közben néha nasizok, főnök sincs, aki cseszegetne, nem érzem fárasztónak. Vagy ez nem igazi pihenés? Hagyjam mostmár a sok gép előtt ülést, és inkább feküdjek, vagy ez még simán belefér? A haskeményedések aggasztanak kicsit, nem testileg fáradok le.

Köszönöm a véleményeket.


2013. máj. 13. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a gép előtt ülve való munka nem igazán pihenés. Dőlj le, kapcsolj ki inkább helyette.
2013. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán pihenés. Dölj le tv-z, olvas, aludj stb...
2013. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ahogy te érzed. Érezni fogod, ha elfáradsz.
2013. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha laptopod van, akkor végezd fekve a munkát, az inkább pihentető, mint ülve.
2013. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!