Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bíztassatok légyszi? Fejvégübö...

Bíztassatok légyszi? Fejvégüböl visszafordult farosba a babám szülés előtt másfél héttel!

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Megforulhat még? Ezt csinálja már a 29. héttől, forog... :(
2013. máj. 13. 13:46
 1/6 Kerria ***** válasza:
Nyugi, még akkor simán visszafordulhat, ha ilyen kis mozgékony! Reméljük a legjobbakat!
2013. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szülés előtt 2 héttel még fejvégű volt rendesen, 2 nappal szülés előtt faros..mire mentem a szülőszobára, újra fejvégű lett :-D de nekünk a sok bukfencből az lett, hogy totál beletekeredett a köldökzsinórba, így 9 óra vajúdás után császár lett.
2013. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még megfordulhat. Ha érzed, hogy nagyon mocorog, akkor állj négykézlábra. Ez elvileg segít neki az átfordulásban. Ha Bp közelében laksz akkor az István kórházban végeznek külső megfordítást.
2013. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz, én még csak a 34. hétben vagyok, de az én fiam is állandóan forog. Remélem, mire a szülőszobára jutunk, a helyén marad. :)

Szerintem, ha volt helye visszafordulni, akkor "visszavissza" is van. Anyukám azt mondta, hogy én a szülés előtt 3 nappal is forgolódtam, de mire megindult a szülés, már újra fejvégű voltam. Mondjuk nem voltam egy óriásbébi. De van remény. :)

2013. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-n. BEFORDULT! Remélem már így marad!
2013. máj. 14. 14:01
 6/6 Kerria ***** válasza:
Jaj, de jó, köszi, hogy megírtad... bízzunk benne, hogy most már lenyugszik, és így tudod megszülni :)
2013. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!