Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismamik, hogy...

16 hetes kismamik, hogy érzitek magatokat? Milyen tüneteitek vannak? Pocakban mozgást éreztek? Vagy csak feszülés/szúrás? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

okt.28. most épp jól érzem magam kb. 2-3 hete (előtte borzalmas volt puffadás állandó gyomorfájdalom hányinger hányás iszonyú álmosság).

3.baba de nem érzek semmi mozgást még ami fura mert 1-2-babákat 16.héttől éreztem mozogni már.

2013. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 15 hetes vagyok, nov. elejére vagyok kiírva. még semmi mozgás, első baba. ez ma pont egy nyugis nap, semmi görcs, szúrás. de vannak napok amikor kapargat, szúr, feszít, pedig szedem a magnéziumot.

eddig haspuffadás miatt jobban látszott a pocim, most már nem puffad annyira, viszont sztem nőtt a pocim valamennyit, mert reggel is látható már egy kis poci. szóval nagyon várom már, hogy beinduljon a növekedés :)

2013. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia én október 27-re vagyok kiírva,nagyon jól érzem már végre magam. Mozgás már van:)) Ami nálam rossz,h.múlthéten picit bevéreztem...kiderült,h.megrövidült a méhszáj így most szigorú ágynyugalom és semmi mozgás:( Ez lelkileg eléggé megvisel... elég sokat keményedik,feszül szurkál a hasam. Magnéziumot nyomom ezerrel. Remélem minden ok lesz...
2013. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Okt 27-re vagyok kiirva, kisfiut varok, nevunk nincs. Jol vagyok, ma voltam afp-n. Nem igazan hiszek ebben a tesztben, szoval nem is izgatom rajta magam. Neha nyilallgat a hasam itt-ott, gondolom a novekedes miatt van. Mozgast meg sajnos nem erzek, elso baba, mellso fali lepeny, igy szerintem meg sokara lesz sajnos... Terhesseg elott mindig jol aludtam. Azota viszont neha remalmom van (gondolom kicsit szorongok az uj helyzettol), neha meg reggelig nem tudok elaludni, ez eleg rossz. Ebren viszont altalaban a fold felett lebegek kettovel, bar most mar erzem, h hormonalis hangulatingadozas nelkul sem lehet ezt meguszni (feszko velt v valos dolgok miatt)... A mellem mar egy kosarmeretet nott. +2,5kg-nal tartok. Azt hiszem mindent leirtam. :-)
2013. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran kemenyedik. Leginkabb, amikor haton fekszem, ezert ezt most megprobalom kerulni. Magnerotot en is szedek 1-2/nap. Par napja befeszkoztam valamin. Akkor nagyon durvan kemenyedett es meg gorcsolt is. Nagyon lelkifurdalasom volt, h "miattam" van, pedig a feszkomat jogosnak ereztem. Kerdezte a parom, hogy ez most megeri-e, nyilvan nem, de nem is tudtam magam kontrollalni. :-( 3-as, kitartas! Aterzem, h nehez. En az elejen vereztem sokat, 8 hetet kellett fekudnom. Remelem minden rendben lesz Veletek!
2013. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

November 4. Most mar jobban, a rosszullet most mult csak el, de az almossag megmaradt, az borzalmas! Mindig csak aludnek vagy be is alszok. Magzatmozgast en eloszor nagyon koran ereztem 12 het es 6 naposan, 2. baba, az elsonel 14 hetesen ereztem az elso nagyobb rugast. PAr dolgot mar vettunk a kistesonak, de meg semmi szulesi laz, vagy mindjart itt a baba.

Ti hogy vagytok?

2013. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!