Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond ugye a has feszülése?

Nem gond ugye a has feszülése?

Figyelt kérdés

Étkezések után vettem észre eddig h nagyon feszül a hasam.. Most meg már van h anélkül is feszes. Gondolom a bőr feszül inkább. Ez normális? A növekedés miatt feszülhet? Nem azért ugye mert esetleg sok a magzatvíz!? Azt doki látná uh-on?


23 h km



2013. ápr. 21. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen normális a has feszülése,mivel igen nő a babád,vele együtt a méhed és feszül a hasadon a bőr is :)

Ha sok vagy kevés lenne a m.víz azt látná a doki az Uh-on,nyugi..ha mindent rendben talált Uh-on,normál mennyiségű a m.víz akkor nincs miért aggódni :)

Boldog babavárást :)


37+5 hkm

2013. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)

Csak olyan kellemetlen a feszülés, még kiegyenesedni sem tudtam mindig teljesen. Lehet h most megint megugrik a növekedésben. Ez állandó? Amíg nől, addig érzem is a feszülést?

2013. ápr. 22. 06:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam így volt,hogy nekem is feszült végig az egész terhesség alatt..most meg már annyira feszül,hogy rendesen olyan érzésem van,hogy majd szétreped nem csak a bőröm,hanem a hasfalam is :/

Hát már nem kicsi a baba és a végén mégjobban fog feszülni,pláne ha még keményedni is keményedik mellé a kismama :/

2013. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!