Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok! Sokszor kemenyedik a...

Lanyok! Sokszor kemenyedik a hasam, akar egy oran keresztul is. Mennyi magneziumot szedtek erre? Szombaton alhasi fajasom is volt egy 10 percet. Es mindig erzekeny a hasam 24hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg 3X250mg-ot szedek, de ha emellett sokszor kemenyedek, akkor ez keves?
2013. máj. 13. 15:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a 30. hét után már volt, hogy napi 6 szemet is bevettem ( ez 3000mg).

24 hét környékén még csak napi 1-2-t szedtem, de ha keményedsz sokat, emeld az adagot.

Ne magneB6-ot szedj, mert az lósz*rt se ér!

2013. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a magnesii citrici-t szedtem, ez 500mg-os és receptre csak 130Ft 10 szem.

A Magnerot drágább, de ez is 500mg-os.

2013. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat!

En sima magnezium tablettat szedek a patikabol.

250mg egy tabletta.


Lehet, 3x2 tablettat kellene bevennem?

2013. máj. 13. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedj többet és legfőként pihenj sokat.

Nem tudom mennyire normális ilyen fiatal terhesen ez a sok keményedés, nekem a vége felé se keményedett 5 percnél tovább, inkább kérd ki a doki véleményét a tanácsadáson az a biztos.

2013. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el dokihoz! 24 hetesen elég necces ha megnyílik a méhszáj. Én egy nap egy levél Magnerot-ot is beszedhettem, de a keményedéseket csak a napi 2 magnéziuminfúzió szüntette meg.
2013. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3*2 magneb6-ot kell szedni, de nem érzem úgy, hogy veszett sokat használna. A doki nekem azt mondta, hogy 24-28. hét között nagyon jellemző ez az alhasi fájdalom (nekem is 2 hete tart, jön-megy), és pláne a frontok alatt, na, az most van bőven. Ami nekem érezhetően használ, az a vörösbor (itt mindenki ki van attól készülve, ha valaki iszik 3 kortyot is a terhessége alatt, de nekem fura módon minden doki nyugodt szívvel ajánlotta), fél deci-deci jó minőségű vörösbort megiszom ilyenkor, és attól szinte azonnal elmúlik.
2013. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a haskeményedés is alkati dolog, feltéve, hogy nem lentről indulva, fájás-szerűen jön, hanem az egész pocakod tök kemény. Nekem az első gyerkőcnél is 22 hetestől végig keményedgetett sokat, időre született a kisfiam, és nem nyílt a méhszáj. Annyit azért megtennék a helyedben (én is megtettem), hogy elszaladnék a dokihoz egy méhszáj-vizsgálatra, és ha azzal minden oké, akkor pihenni érdemes, vagy nagyon laza séta.
2013. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom lanyok! Elmegyek az orvoshoz, es megkerdezem mit mondd.


Nyugodtan irjatok meg velemenyeket, minden velemeny, minden sor nagyon fontos nekem.

2013. máj. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!