Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi depresszió? Egyszer...

Terhességi depresszió? Egyszer nagyon boldog vagyok, máskor (elég sokszor) mindentől elszomorodom, rengeteget sírok, boldogtalannak érzem magam pedig tudom, milyen szerencsés vagyok! Volt így más is? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A férjem sokat segít, mégsem érzem magam boldognak, mert teljesen elárvultnak és elhagyatottnak érzem magam, ha már egy órára is elmegy valahova. :(
2013. máj. 13. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a mai napig így van nálunk is,pedig a mi babámk most lesz 14 hónapos!! Ez normális szerintem,mert most már gondoskodnod kell egy kis emberről és egy egész háztartásról!! Természetes dolog,hogy kicsit kiborul az ember:) Szerintem ez majdnem mindenkivel elődordul! Nincs már akkora szabadságod sem,mint a baba előtt! Szerintem normális dolog:)
2013. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak hormonok játéka, nem depresszió.

Mit lehet tenni? Rákoncentrálsz a jóra, és ezt lebegteted magad előtt. Mert tudod, hogy szerencsés vagy, és ha egyedül maradsz egy óra sem dől össze a világ.

Persze aztán jön egy hormonhullám, és már bőgsz is.


Én azon is elbőgtem magam, amikor megkért a nagymamám, hogy vigyem haza autóval, és azon is, mert nem tudtam kibontani egy túró rudis zacskót.

Na, de ez nem depresszió, csak szimplán terhesség. valakiből ezt váltja ki a sok-sok hormonális változás.


Tarts ki, mert a kicsinek arra lesz szüksége, hogy anyuka megálljon a talpán. S menni fog, hidd el. Több millióan megoldják. :)

Csak ne emészd magad. Csak arra koncentrálj, hogy ami most történik veled, az jó. Nem igaz???

2013. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!