Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8napja volt a lombikos beültet...

Poki84 kérdése:

8napja volt a lombikos beültetésem, tegnap éreztem erős hasfeszülést, és gyakori vizelés ingert, a hőm este37,5, és rá nem sokkal elmultak ezek a tünetek. Lehet nem sikerült a beágyazodás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ebből ne következtess semmire. Pár nap és kiderül. Hogy kinek miylen tünete van vagy hogy van-e egyáltalán nagyone gyén függő.
2013. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mikor kezd duzzadni a méh?Én az élőzőnél ultrot használtam,és ez volt az első amit észrevettem,h olyan más belül.Most a Crinone hüvelygélt használom,de semmi változást nem vettem észre,mondjuk,most elhúzódott a stimulálás is.Hétfőn volt a beülti,és kedden kellett volna megjönnie eredetileg..
2013. máj. 14. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:

a hőt nem este kell mérni hanem reggel.

minden reggel felkeléskor az az első nyugalmi állapotban

és egyféle hőmérővel egy időben mindig ugyanott.

este hiába méregeted.

lehet hogy épp sikerült ez hamarosan kiderül.

2013. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már mérem többször is.Ma reggel 36,9 volt,de amugy napközben 37,3-4,itthon nem akarok tesztet csinálni.De jó lenne ha már csütörtökön tudnék vmit,az előzőnél is így volt,nem lepődtem meg a pozítiv teszten,kár,h csak 6 hétig tartot...:-(
2013. máj. 14. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!