Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamának nagyon erős székrek...

Kismamának nagyon erős székrekedés esetén lehet beöntés? Segíthet? Nem árt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát házilag nem csinálnám meg az tuti!


Amúgy a szülés előtt is szoktak csinálni így nem ártalmas :)

Hány hetes vagy, mióta nincs székleted?

2013. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
32 hetes vagyok. Az a baj, hogy néhány kőkemény bogyó volt ugyan, de érzem, hogy ott van, inger is van, de kemény és száraz így nem jön ki...és már nagyon fáj! Gyors megoldás kellene...
2013. máj. 9. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Bisacodyl kup a legjobb

Nem art a terhessegnen

Az etrended nem jo ha ez a helyzet

2013. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A beöntés terhesség alatt semmiképp nem javasolt, én úgy tudom. A szülés előtt az más, ott már nem áll fönn a vetélés vagy a koraszülés veszélye.

Glicerines kúp is jó, ha magnéziumot szedsz, egy időre abbahagyhatod, amíg rendbejössz. És persze a kaják. Műzli joghurttal, zabkása reggelire. Sok gyümölcs, zöldség. Szilva. Egészséges táplálkozás.

Mást nem tudok írni, sajnos a beöntés nem jó ötlet. De azért kérdezz rá a dokidnál.

2013. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál tejet! :) Attól nekem mindig megindul a hasam.
2013. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beöntés semmiképp, enyhébb hashajtó jó lehet. Arra vigyázz, hogy a hasmenés beindíthatja a szülést (nem véletlen a bábakoktél fő alkotóeleme a ricinud olaj). Enyhe hashajtó kéne qmi csak lazítja a székleted, de nem fos@t meg
2013. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondolhatjátok, hogy ez az utolsó amire gondol az ember...

Az olyan dolgok, mint a tej, szilva lekvár, joghurt..stb.. nem tesznek semmit nálam. Sok zöldséget eszek és gyümölcsöt, köretek helyett is inkább salátát, fehér kenyeret nem. A védőnő szerint lehet dulcolaxot, már kétszer vettem be eddig, akkor jó is volt, de másnap megint semmi...

2013. máj. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!