Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt normális hogy...

Terhesség alatt normális hogy kevesebbet szeretkezünk?

Figyelt kérdés

Egy anyuka a játszótéren mesélte hogy terhessége alatt csalta a férje és le is lépett ahogy megszületett a gyerek.

Ezért is szeretném tudni hogy másnál is ritkább a szex?


2013. máj. 14. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos a terhesség eleje óta nem lehet, mert veszélyeztetett terhes vagyok, viszont azért néha megoldjuk, hogy azért valahogy mind a ketten kielégüljünk, de tényleg nagyon ritka, sajnos. Párom többször szeretné, de nem cseszeget érte, csak néha megjegyzi, hogy hiányzik neki, viszont az én libidóm meg a béka feneke alatt van, de remélem, hogy ez változni fog majd.

24+3 hkm

2013. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nalunk nem is volt 15 hétig annyira nem kívántam, most már kezd visszatérni a vágyam 22 hkm. na nem visszük túlzásba...:-) ha valakit ezért elhagynak, hát mit is mondjak jobb az úgy
2013. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

13. hétig nálunk sem volt semmi több okból: volt már egy vetélésem, és nem kockáztattunk, másrészt olyan hányás, hányinger gyötört, hogy alváson kívül semmihez sem volt kedvem.

azóta hetente 1-szer, de behatolás nincs! nem bocsátanám meg magamnak, ha ezt a babát is elveszítenénk egy rövid élvezetért.

23hkm

2013. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi évekig "programozottan" szeretkeztünk (nem is nevezhetném annak), a mennyiség megvolt a minőség nem. Most hogy várandós vagyok, ötször kevesebb az összebújás, de az minőségi, mert nem a babára "kell" hanem az élvezetért. :-) Persze időnként baromira nincs kedvem, de azért kezdeményezek kapcsolatápolás céljából :-) , végül a kedvem is megjön, ahogy az étvágy evés közben. :-)
2013. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, előfordulhat, hogy ritkul. Saját magamról tudom, hogy a vágy nagyon megvan, de néha egyszerűen fáradt vagyok ahhoz, hogy jelezzem a páromnak, hogy kedvem lenne szeretkezni. (Mivel azért nem úgy megy, hogy "Na, rajta...")

A pocakom kifejezetten nagy, így néha egy pingvinnek érzem magam, és ez se túl romantikus érzés. Így nálunk ugyan nem ritkult a szeretkezések száma összességében, csak mikor friss és fitt vagyok, akkor többet vagyunk együtt, mikor éppen k.o. vagyok, akkor kevesebbet.

Számomra fontos, hogy anya mellett nő is legyek, és jusson időnk szeretkezni, még ha ideiglenesen ez nem úgy megy, ahogy elképzeljük. :)


26 hkm

2013. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek lányok, hogy csak ritkul nálatok!:))

Nálunk nuku szex! Párom új elmélete hódít miszerint a kislányunkat nem akarja "bántani", meg hogy mennyire ciki:)))))

Összetenném a két kezem, ha így félidő után 1x...csak egyszer... :)))

21hkm

2013. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 26 hetes kismama vagyok!

Kedves utánam válaszoló! :)

Azért nemes gondolat a párodtól, hogy azt hiszi, bármit is érezhet a baba a dologból, de akkora méretekkel egy férfiút sem áldott meg az ég. :) Viccet félretéve... Ne aggódj, ez a legtöbb párnál előjön, mint kérdés. Valahol azt olvastam, hogy volt kismama, aki nemes egyszerűséggel jelezte párjának, hogy szeretkezne, a párja ugye félt, aztán a kedves kismama minden szégyenlősséget félretéve elkezdte a vágyait levezetni, mire az apuka meglepődött, de határozottan nagyon jól sült el a dolog. Csak mint tipp javaslom, és elnézést, mert indiszkrét vagyok.

2013. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó előtti:)

Kedves utolsó!

Nem vagy indiszkrét, sőt egyetértek veled:))

Igen, én is momdtam neki a méretekről szóló "paragrafust" de hát kérem szépen, hajthatatlan....

Bevetem a technikát hátha sikerül;) kívános vagyok, ezt nem is tagadom:)

Köszönöm:))

2013. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, én egyáltalán nem kívánom a szexet (ma vagyunk 18 hetesek)... A párom morcos is emiatt, mert ő meg akár naponta többször is benne lenne a dolgokban :(
2013. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor úgy érzem a válaszaitok alapján hogy nem kivételes ahogy a szex müködött... köszi!!

Már nem is lehet pár hete, de így a 8. hónapban biztos nem kezdeményeznék mert egy bálnának érzem magam :D

2013. máj. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!