Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen van remény hogy...

6 hetesen van remény hogy lásson a doki szívműködést?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék menni orvoshoz, szerintetek érdemes már? Illetve még az lenne a másik kérdésem csajok hogy nekem elég stresszes a munkám és nem szeretném ha a babó emiatt menne el, mert annyira várjuk már a kicsit.. A táppénz jó megoldás lenne? Vagy kérdezzem meg a dokit? Ti mit gondoltok?
2009. okt. 1. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg már lehet szívhang, de azért nem 100%, úgyhogy ha netán mégse lenne akkor ne izgulj, majd visszahív a doki a jövőhétre és akkor már lesz illetve akkor már a méretben is tud viszonyítani.

A táppénzről kérdezd a dokid, bár az én véleményem, hogy inkább pár hétre jobb elmenni pihenni, hogy jól induljon a dolog. Minden jót kívánok!

2009. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem már az 5.héten látott szívhangot!

Pihenj sokat és próbálj me nem stresszelni :o) !

2009. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én picimnek már volt szívhangja 6 hetesen.


A tp-ről nem tudok mit mondsni, nálunk külföldön nem igazán divat, ha azzal mész orvoshoz, hogy stressz miatt akarsz tp-re menni, szóba sem állnak veled. Nekem is stresszes volt a munkahelyem, de mióta elkezdett nőni a pocakom, a főnököm a széltől is óv, egész nap bent ülök a munkában, mint valami szanatóriumban, a többiek meg güriznek helyettem :o)

2009. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínű lesz szívhang. Azonnal irasd ki magad, nem fog gondot csinálni ebből a doki. Ad egy papírt, amire rá van írva, hogy betegállományba vétel javasolt. Azzal irány a körzeti és kiírnak. Én ma vagyok 7 hetes, de a pozitív teszt óta nem dolgozom.
2009. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen van szívhang, de van olyan gép, hogy csak a 8. héten látszik. Ez nem baj.

Ne kockáztass, ha stresszes a munkád. Én 2-szer elvetéltem e miatt. Most igyekszem távoltartani magam a fölösleges izgalmaktól. Táppénzen vagyok a 7. héttől.

Majdnem 10 hetes km.

Boldog babavárást! :)

2009. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen látta!akkor voltam először ultrahangon!Boldog babavárást!
2009. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok!Szerintem nyugodtan menj táppénzre én 8 hetesen mentem!
2009. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már látni fogja!
2009. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!