Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, és most...

10 hetes vagyok, és most vettem be egy ibusztárt mert már annyira elviselhetetlenül fáj a fejem hogy alig látok és a nyelvem is össze akad. Ugye nem ártottam vele?

Figyelt kérdés
A betegtájékozató szerint 6 hónapos kor után tilos. Délelőtt kezdődött nagyon meg is ijedtem. Először el kezdett zsibbadni az arcom majd a karom végül az egész bal oldalam a csípőmig. Utána a zsibbadás lassan elmúlt, de a fejembe iszonyú görcs állt, és a kezemből kiment minden erő. Egy szem cukrot nem tudtam megtartani. Így lefeküdtem pihenni. De mikor felkeltem a fejem még jobban görcsölt. Így be vettem a gyógyszert. Mi lehet velem, és ugye nem ártottam ezzel?
2013. máj. 15. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a gyógyszerrel nem, de ez nem hangzik jól, ha nem leszel sokkal jobban, menj orvoshoz!!
2013. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze holnap elmék dokihoz, de ma már nincs orvos.
2013. máj. 15. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:

a gyógyszertől tényleg semmi bajotok nem lesz, szóval nyugi

ha sz@rul leszel megint, ügyelet!

2013. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs orvos?

ÜGYELET!

2013. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azert ez annyire nem hangzik jol, hogy holnapig varj. A gyogyszertol nem lesz bajotok, de ki tudja, mi okozta a zsibbadast. Lasson orvos, menj be az ugyeletre!!
2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van neked vagy szomszédodnak vérnyomásmérője? Hamar meg kéne mérni a vérnyomásod.

És irány az ügyelet. A zsibbadás az nem jó előjel, mihamarabb orvoshoz kéne menned.

2013. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is pont a vérnyomás mérést akartam javasolni.

Vagy hívd fel a védőnőt.

2013. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére már jobban vagyok. A zsibbadás elmúlt csak még egy kicsit kótyakos a fejem. Olyan mintha részeg lennék. (Ami ugye kizárt) Álmos vagyok és gyenge. Már voltam orvosnál régebben hasonló panaszokkal. Akkor azt mondta sokat stresszelek és írt ki homeopátiás nyugtatót meg hogy pihenjek sokat. Vérnyomásom normális a pulzusom 55. De az mindig ilyen alacson nagyon ritkán 70. Most pihenek és próbálok nem idegeskedni, holnap pedig meglátom hogyan tovább. Ha nem leszek teljesen jól akkor orvos.
2013. máj. 15. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:
dobj be egy kávét. de komolyan, kicsit rázza fel azt a pulzust! és pihenj ma!
2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezzel csak egy gond van hogy nem kávézom. Igazából a szentek életét élem, ami persze így helyes főleg ha kisbabát vársz. Nem iszom semmennyi alkoholt, nem cigizek és nem is kávézom. Rendszeresen eszem és szedem a gravidát. Igaz hogy most van egy kis zűr férjem munka helye körül ami miatt eléggé sok stressz ér, de próbálok nyugodt maradni.
2013. máj. 15. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!