Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, és most...

10 hetes vagyok, és most vettem be egy ibusztárt mert már annyira elviselhetetlenül fáj a fejem hogy alig látok és a nyelvem is össze akad. Ugye nem ártottam vele?

Figyelt kérdés
A betegtájékozató szerint 6 hónapos kor után tilos. Délelőtt kezdődött nagyon meg is ijedtem. Először el kezdett zsibbadni az arcom majd a karom végül az egész bal oldalam a csípőmig. Utána a zsibbadás lassan elmúlt, de a fejembe iszonyú görcs állt, és a kezemből kiment minden erő. Egy szem cukrot nem tudtam megtartani. Így lefeküdtem pihenni. De mikor felkeltem a fejem még jobban görcsölt. Így be vettem a gyógyszert. Mi lehet velem, és ugye nem ártottam ezzel?
2013. máj. 15. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én is terhes vagyok, de a kávéval semmi baj, pont ezért, még jó is, a legtöbb kismama vérnyomása bazi alacsony:) de természetes az is, ha nem iszol, akkor meg pihenj, szellőztess, és ne stresszelj!:)
2013. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem szó szerint ez szokott lenni. Nekem migrénem van ilyenkor. Nekem algopirin segít és fekvés sötétben.
2013. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!