Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Azt olvastam, hogy március...

Azt olvastam, hogy március végéig ilyen hideg lesz és ekkora hó van. Ez valóban igaz lehet vagy még ennyire előre ők se tudják?

Figyelt kérdés
tavasz az legyen tavasz,és ne tél
2010. febr. 7. 16:15
 1/3 X. Maté ***** válasza:
100%
Ezt csak valószínűleg tudják megmondani, hisz elég sok meglepetést tud produkálni a természet...
2010. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még valószínűleg sem.

1-2 napra előre még nagy eséllyel jósolnak, de már egy hétre előre is olyan, mintha én kiállnék az udvarra, felnéznék az égre és kijelenteném, hogy jövő hétvégén esni fog.

Semmivel nagyobb esélye nincs. De az emberek ezt kajálják.


A meteorológus azt tudja megmondani, hogy ha a szél azonos irányba és azonos erővel fúj egyfolytában (ami ugyebár még hetekig sem valósul meg, nem hogy két hónapig) és a vihar nem oszlik szét (ami szintén megjósolhatatlan), akkor mi lesz.

Ez puszta találgatás.


L

2010. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ !
2010. febr. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!