Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz állapota/tisztaság...

A magzatvíz állapota/tisztasága is látható az uh-on?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2013. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 36 heti Uh-on mutatta a csaj, hogy uszkáltak a magzatmáz darabkái a vízben.
2013. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a mennyisége látható. Ha látható lenne UH-n, akkor nem csinálnának amnioszkópiát.
2013. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza. A mennyiséget nézik, tócsákat mérnek, abból állapítják meg elég van-e belőle.
2013. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezért kérdeztem rá direkt hogy a tisztasága megállapítható e ott,mert olvastam hogy a várandósság vége felé előfordultak már olyan esetek amikor a kicsi belekakilt a vízbe.Olyankor azonnali intézkedés szükséges,de ezt mikor veszik észre?Hol?Csak ha már elfolyik a magzatvíz?

Így van,amennyisége fel van tüntetve minden alkalommal h átlagos.

Engem az állapota-tisztasága érdekelne..Köszi!

2013. máj. 17. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:

A baba akkor kakál bele a vízbe, ha oxigénhiánya van.

Ez látszik az NST-n.

Meg amnioszkópián látszik, ha meconiumos a víz. Azt hiszem a 37-38. hét után végzik.

2013. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.

Most látom h nekem az amnioskópia a 40.hétre van időzítve.Ez a vizsgálat hogy történik egyébként?

Nst pedig a 36.héttől hetente.

2013. máj. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!