Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez száradási csík lehet? Pár...

Ez száradási csík lehet? Pár percig semmi nem volt látható a tesztablakban, aztán visszaaludtam és két csíkot láttam ébredéskor. Nem tudom mit higgyek, nem találkoztam még ilyennel. Lombikom volt!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. máj. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem száradási csík :) 2 nap múlva reggel csinálj még egy tesztet, nagyon drukkolok!
2013. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt 2. csík a teszten, amikor nem voltam terhes. Se azonnal, se pár perc múlva, amikor ugye a teszt már nem érzékelhető.

Én délután csináltam a tesztet és akkor volt ilyen halovány a csík, mintha nem is lenne, de ott volt. Terhes vagyok:)

Reméljük te is!!:)

2013. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
A száradási csík nekem 1x se színeződött el :) Üdv 4 gyermekes 33hetes kismama :)
2013. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Hát nem akarom elkiabálni, de nekem ez inkább halvány pozinak tűnik. De ha időn túl jött ki, mindenképp ismételd meg, hiszen akkor nem értékelhető. Sok sikert!
2013. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!!!!ez bizony pozitiv;)))))
2013. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
gratulálok kedves kismama! ez egy pozitív teszt :D
2013. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
szerintem ez pozitív :)
2013. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Szépen kivehető a második csík, és rózsaszín is! Gratulálok, ez bizony pozitív! :) ÉS igen, a száradási csík nem szineződik el, és nem is látszik ennyire!! :) De ha gondolod 2 nap múlva csinálj egy másikat, akkor már erősebb lesz a csík is! :) Boldog babavárást!
2013. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Úr isten!!!!! Nagyon jó lenne,de nem merem beleélni magam...:) Ez a 4-ik beültetésem,és 11 napja volt a sejtleszívás azaz a 11dpo-n vagyok!
2013. máj. 7. 09:17
 10/42 anonim ***** válasza:
Igen nekem is pozitivnak tűnik , szerintem holnap csinálj még egy tesztett. Viszont ha tényleg gratula , kismama :)
2013. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!