Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jobban jönnek a kilók...

Most jobban jönnek a kilók mint az első terhességnél, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Még a kisfiam születése után nem sikerült visszanyernem az első szülés előtti súlyomat,sokáig szopott,és nem szerettem volna fogyózni.Most pedig jön a kistestvér,és most a második trimeszter végén annyi a súlyom mint az első terhesség végén?Mit tegyek?

2013. máj. 12. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda, hogy mit eszel és mennyit.
2013. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda az étekezésedre, meg sétálj nagyokat gyorsabb tempóban, és szerintem a lépcsőzőgép is belefér.
2013. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig mindaz amit az utolsó felsorolt akkor fér bele ha ezeket vagy bármilyen ehhez hasonló edzést csináltál, ha nem csináltál ilyesmit akkor nehogy most kezdj el edzeni.

A kajára figyelj oda nagyon, többször egyél keveset, kerüld a lisztet, cukrot. Ha ennek ellenére ez van, akkor em tudsz mit csinálni, majd szoptatás után leadod (hacsak nem jön még egy tesó :)

2013. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a nődokidnál, hogy ellenzi-e ha csinálnál egy 180 Ch-s diétát.

Én cukros lettem a harmadik babával (holott nem voltam túlsúlyos, sőt, de mégis), és onnantól hogy diétázni kezdtem, egy kilót híztam már csak szülésig, előtte meg 12-őt.

2013. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!:)
2013. máj. 13. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!