Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki a...

Van olyan kismama aki a terhessége alatt allergiával küzdött és minden rendben volt?

Figyelt kérdés
A terhességem 24 hetében és allergiás vagyok igaz ritkán jön ki de akkor egész nap csak tüsszögök!A sok tüsszögés nem árt a babának és kinyílhat a méhszáj tőle!
2013. máj. 18. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A sok tüsszögéstől nem nyílik ki a méhszáj! Nem árt a babának sem!
2013. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is rengeteg mindenre vagyok allergias, es nyaron oriasi hassal csinaltam vegig az allergiaszezont. Elegge szenvedtem az allando tusszogestol es orrdugulastol, igy kerestem egy sobarlangot. Es kepzeld kiderult, hogy ott van kismamatorna is. Nezd meg, ha van kedved. Maria sobarlang. Egyebkent a babaval minden tokeletesen rendben, nagyon konnyu szulesem volt.
2013. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En egy ideig probaltam gyogyszer nelkul, de nem ment, mert viszkettem, fuldokoltam, ugyhogy egy felrt minden este bevettem. Igy sem volt tokeletes, de a gyerekeimnek semmi baja, es anyjuk is van,mivel nem fulladtam meg terhesseg alatt.
2013. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövényekhez fordulnod, sokat segíthetnek és káros mellékhatások nélkül.Sok jó tapasztalat van velük. Vannak olyan ismerőseim, akik már csak papíron allergiások, gyakorlatilag meg tünetmentesek.
2013. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HA még nem késő: felejtsd el terhesen a gyógynövényeket!!! Istenem, még mindig van olyan, aki nem tudja, hogy attól hogy gyógynövény és nem receptes, attól még nem az van, hogy ha nem használ, nem is árt...

Az allergia csak kellemetlen, de amíg csak tüsszögés van, asztmatikus fulladás nincs, teljesen veszélyelen.

A gyógynövények azonban vetélést is okozhatnak!!!

Remélem, nem ittál semmit orvosi utasítás nélkül.

2013. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!