Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-36 hetes kismamák, hol...

34-36 hetes kismamák, hol érzitek mozogni a babát?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fent mozog, kinyomja magát, teljesen ki csúcsosodik a hasam fent a gyomromnál.

Ha bal oldalt fekszem zsibbad a mellem alatt.

Lent köldök alatt nem is érzem mozogni.


2013. máj. 18. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. 35+5 vagyok. en is fent erzem inkabb,de a rugdosasat lent (nem fordult meg be). a bordam kornyeken szeret kapargatni, neha faj is kicsit illetve kellemetlen.
2013. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

34+3 hetesen nekem inkább lent mozog. Mindenki mondja is, hogy nagyon lent van a hasam. Érzem a szeméremcsontomnál és a medencémnél is, néha a bordámnál, de ott ritkábban, és az oldalamon is szokta nyomkodni valamijeit. Lent inkább kaparászik, fent inkább feszít, oldalt meg térd-könyök vagy valami hasonló, hegyesebb dolgokat nyomogat. 32. héten még nem volt befordulva, most tippelni sem tudok, hogy mi micsoda lehet.

2013. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!