Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állapotos kismamák, nem...

Állapotos kismamák, nem érzitek úgy a szex közben, hogy ormótlan a testetek, bénáztok, lassan már nem vagytok vonzóak a férjetek számára?

Figyelt kérdés
30. hetes kismama vagyok. Imádom a páromat, gyakran összebújunk, hetente min. 2x szexelünk, de hova tovább úgy érzem, hogy idétlen, esetlen, béna vagyok, kezdek félni, hogy nem fog már kívánni. Híztam is, nagy lett a fenekem, vastagabb a combom, a hosszú hajamat is levágattam, mert azt tanácsolta mindenki, hogy jobb az úgy.. megbántam. Páromat mindig szexisebbnek látom, magamat meg egyre csúnyábbnak. Ti nem érzitek így magatokat néha?
2013. febr. 28. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát én nemcsak szex közben érzem ezt. Már amikor elkezdett nőni a pocakom, akkor kezdtem ezt érezni. Persze várom a babát, örülök neki, és olyan rossz, hogy a nagy testem miatt aggódom. Szégyenlem is emiatt magam. Párom próbál vigasztalni, hogy milyen jó lesz, ha már meglesz a kicsi, de még addig olyan sok idő van és minden nappal egyre nagyobb leszek :-(
2013. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem éreztem magam szexibbnek,mint akkor,mikor várandós voltam:)A férjem pedig ugyan úgy kívánt,mint előtte,meg azóta is.
2013. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem ezt. 18kg-ot híztam, striás lett a bőröm, a pocakom akkora volt mint egy 20kg-os dinnye... Mégis nőiesnek, kívánatosnak éreztem magam, és ezt a férjem is hangoztatta.
2013. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is nagyon szép kismama vagyok (ruhástul és meztelenül is!). :)

Imádom a gömbölyödő pocakom és ez szex közben sem zavar.

2013. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha hetente min. 2-szer együtt vagytok, akkor hol a gond? Van,akik terhesen egyáltalán nincsenek együtt, vagy kéthavonta 2-szer, nem hetente...
2013. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elso terhességem alatt nagyon jó volt a szex. Naponta voltunk egyutt. Hiába szedtem fel kozel 20 kilót, nagyon kívántuk egymást.

Most 6 hetes vagyok, remélem, hogy ez a terhesség megint ilyen lesz :)

2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár csak érzeném, az azt jelentené, hogy van szex :/
2013. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezo, akár csak én írtam volna be ezt a kérdést szorol szora. En is így érzem. Annyi a kulonbség, hogy mi nem hetente 2x vagyunk egyutt mivel annyira zavar a dolog hogy már kedvem sincs az egészhez, pedig kivánom ot nagyon. Utolso alkalommal orálisan izgattam a párom egyszercsak azon tortem a fejem, hogy mégis mi a csodát csinálok???!!! Teljesen ugy érzem hogy elfelejtettem szexelni, bénázok ossze vissza. 31 hkm
2013. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már beszéltem erről a páromnak, aki mindig leint, hogy már megint butaságokat beszélek. A babát nagyon várom, imádom, örülök neki, épp ezért nekem is lelkiismeret furdalásom van néha tőle, hogy ilyeneken aggódom. De mikor fekszik, tévézik, egyik karjával átölel, én gyakran azt nézem, milyen jóképű, milyen izmos a mellkasa, milyen szexi, érzem milyen jó illata van, úgy érzem magam mellette, mint egy nagy fóka. Sokszor gondolok arra, hogy most nem olyan vagyok, akibe beleszeretett. Volt már féltékenységi kirohanásom is. Elsírtam magam, hogy "most még az a nagy orrú szőke, aki bámult is jobb nő, mint én". Viszont megfogadtam, hogy már nem fogom szekálni, nem szabad elsárkányosodni :)

Kíváncsi voltam, hogy más is érez hasonlóképp, vagy csak az én készülékemben van a hiba :)

2013. febr. 28. 16:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nem érzek ilyet. Sőt, inkább az ellenkezőjét! De neked sem kellene ilyeneken agyalnod, hiszen neki tetszel, szexeltek is, nincs itt hiba! Ismerek egy férfit aki pl oda van a terhes nőkért. Mindig elmondja, hogy mennyire imádta amikor terhes volt a felesége és már nagy volt a pocakja. Nem mellesleg ő is az izmos típusba tartozik.
2013. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!