Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom. Lehet a...

Nagyon aggódom. Lehet a picinek baja?

Figyelt kérdés

4hetes terhes vagyok.Nagyon

aggódom,mert a háziorvosom Cifran

500mg gyógyszert írt fel,s miután

beszedtem,kiderült hogy babát várok.

Lehet valami baja a babámnak?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Sok ismerősöm szerint el kell majd

vetetnem.

:(


2013. máj. 19. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

4 hetes terhesseg max mesterséges megtermékenyítés eseten van, egyebkent mire eszreveszed, minimum 5, de inkább 6 hetes vagy.

Itt egyebkent meg a mindent vagy semmit elv érvényesül, vagyis ha art a gyogyszer elvetélsz, ha nem art, akkor a babanak sem lesz semmi baja.

2013. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle!azért a nődokidnak majd említsd meg, de szerintem semmilyen probléma nem lesz belőle, ha meg igen nem is fog megmaradni a baba (nem ijesztgetni akarlak, de ha ez a gyógyszer bajt okozott a babánál, úgysem marad meg)plusz ilyenkor még nincs is közvetlen kapcsolatod a babával!kb mikor vetted be? mert ha "3 hetesen" akkor meg pláne nem lesz baja!nyugi, nézd meg Czeizel professzor videóját a gyógyszerekről, azt hiszem 41db van ami bajt okoz a babánál, ebbe ez tuti nincs benne

[link]

!boldog babavárást!

2013. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!