Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai napon reggel szapora...

Mai napon reggel szapora szívverésre ébredtem.120/perc.11+2 hetes kismami vagyok. Volt már egy vetélésem, ezért aggódom ennyire. Lehet ettől baja a picinek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi oka akkor nem,de kérj vérvételre beutalót,és nézesd meg a pajzsmirigyedet (egyik fő tünete a szapora pulzus) mert az bizony veszélyes.Nem vagy csak nagyon ideges a baba egészsége miatt?
2011. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A teherbeesésem előtti évben vizsgálták a pajzsmirigyem, pont az miatt, hogy nincs-e köze a vetéléshez. Minden érték jó volt. Biztos, hogy sokat aggódom a babáért. Mostanra teljesen jó megint a pulzusom. Csak félek, hogy ha nekem gyors a pulzusom az nála, hogy hat ki. Erre nem találtam semmit sehol. Lehet, hogy hülyeség amit kérdezek, de onnantól kezdve, ha neki van saját szívműködése azt már Ő szabályozza vagy az Én szervezetem.
2011. márc. 6. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő szabályozza.Én volt,hogy vizsgálat előtt úgy izgultam,hogy majd összeestem,130 volt a pulzusom idegességemben,ő mégis tök jól érezte magát a pocakomban.Nyílván érzi ő ha izgatottabb vagy,de nem lesz ez rá káros hatással ne aggódj.De én csak kérnék egy beutalót,mert kialakulhatott a pm.betegség akár most is.Biztos ami biztos.
2011. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!