Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegyuk fel, hogy van egy...

Tegyuk fel, hogy van egy lany, aki lefekudt egy fiuval, a lany teherbe esett (de ezt o nem tudja, mert meg csak egy-ket hete tortent. ) Ha egy-ket hettel kesobb egyik nap cigizett ivott es drogozott? (tobbi lenn)

Figyelt kérdés

lehetseges, hogy elpusztult a megtermekenyult petesejt es a terhessehi teszt negativot mutasson? Vagy meg ilyenkor is pozitivnak kellene lennie a tesztnek?


mielott meg valaki felre ertene, nincs ilyen ismerosom, nem is magamrol irok, es azert nem irtam ekezetet, mert telefonrol irok.

elore is koszonom a valaszokat!



2013. máj. 19. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem, ettől nem fog elvétélni senki. (Persze ez arra igaz, ha egészséges az anya is és a magzat is.)
2013. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
14%

Off: Hagyjuk már ezt a szar szöveget, hogy nem írok rendesen mert telefonról vagyok. Lusta és igénytelen, pont. Mindenki megérti, vagy eltűri)


On: Szerintem nem pusztul el tőle a megtermékenyült petesejt. Max függő lesz a csecsemő is. Ami szerintem eleve megtörtént, mert gondolom nem a teherbeesése után lövi be magát első alkalommal

2013. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

(tamado kobold, imadom a tuzrol pattant embereket!:))

2013. máj. 19. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Támadónak igaza van! Miért vetélne el a cigitől, drogtól és piától? Nem hallottál még olyat, hogy valaki azért lett szellemi fogyatékos, mert az anyja drogozott a terhesség alatt?? Sajnos én már számos ilyet hallottam.. Úgyhogy nemhogy nem vetél el, sokuk még ki is hordja, és majd születése után lesz beteg az a gyerek.

Más: van egy olyan sanda gyanúm, hogy a kérdező egy pali, aki megd.gott egy csajt, és most abban reménykedik, hogy nincs mazsola a kalácsban, mert a csaj úgyis nemsokkal utána beszívott...

2013. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez így lenne, akkor minek kellenének a nőgyógyászok? Nem kellenének a fogamzásgátló tabletták sem.

Dugsz egyet, majd jól berúgsz, és elszívsz két spanglit. Kész! Oda a gyerek. Arra azért majd vigyázz, hogy nehogy a nemzeti dohányboltban vásárolj cigit, mert a nemzetnek a gyerekáldás a célja, és lehet, hogy az ott kapható ciginek nem lesz hatása.

Egyébként a biológia órákat látogattad? Vagy fakultatívak voltak? Így lehettél a Magyar órákkal is.

2013. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
rig (megtermékenyülés után 4 héttel) nem megy át semmi a magzatba mert még nincs is köldökzsinor. A női szervezet ezt jól találta ki épp azért hogy amig a nő nem tudja hogy babát vár és olyat csinál ami árthat a magzatnak ez ne legyen gond. De ha késöbb vetemedne iylenre akkor sem vetélne el, csak károsíthatjaa magzatot.
2013. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legkorábban kb. 4 hetesen lehet észrevenni a terhességet, az embrió ekkor 2 hetes. szóval, ha valaki a menstruációja kimaradása napján teszi le a cigit, az is már 2 hete cigizik terhesen. egy cigiző alkalmotól nem fogsz elvetélni, de nemhiába mondják, h le kell tenni. Súlyos beteg lehet a baba vagy nem fejlődik majd rendesen vagy születése után lesz beteg. Szóval ha pozitívat teszteltél és eszedbe jutott, h esetleg így szabadulsz meg tőle, felejtsd el.
2013. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
"nincs mazsola a kalácsban" hahahhahahhaha szebbé tetted az estémet.
2013. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megérte ma felkelnem :))) Jó cselekedet (pipa) (•_•)
2013. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Óvszert kell használni nem cigizni meg inni.
2013. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!