Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan sráccal aki évekig drogozott, de már leállt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze, elszívnék vele egy-két blunt-ot.
2013. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Nem hiszem, mert azoknál a csajoknál akiknél ilyen szöveggel kell bevágódni, azoknak jobban bejön az aki le se szokott róla. Sőt akkor már ad nekik is...


Ha meg értelmes csajt akarsz összeszedni és szerinted a rosszfiús stílus megpuhítja őket, akkor inkább hagyd, vagy legalábbis intézd úgy, hogy ne tőled tudja meg hogy csináltál ilyet. Mondjuk valami haverod véletlen felhozza vagy ilyesmi.


"Nem cukibogyó, az már a múlt, hidd az én életemben az egyetlen drog az már csak te vagy <3 ;Đ xoxoxoxoxo"


Nagyon romantikus.

2013. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon, de nagyon bejönne, csak akkor... talán.
2013. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már régóta leállt és nem építette le (annyira, nincs betegsége), akkor igen. Én nagyon ellene vok az ilyeneknek, de mindenki ember, ő is hibázhat. Ha szeretem, akkor mind1 ez a sötét "folt" a múltjában.
2013. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha helyre jött belőle teljesen, és azóta semmilyen drogot nem fogyaszt, még füvet sem, akkor igen. de amint meglátok a kezében bármit, legyen az akármilyen enyhe, már repül is, mert undorodom a drogosoktól és minden függőséget okozó szartól (alkoholtól, cigitől is).
2013. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ivilicious ***** válasza:
100%
az én párom több,mint 10 évig drogozott, elég nagy alvilági személyiség is volt,stbstb...aztán 21 évesen leállt a veésje,szívroham,stb, már 30 éves, azóta nem csinál semmit,vele vagyok 2 éve
2013. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ivilicious ***** válasza:
másik meg,hogy nekem is volt egy ilyen évem
2013. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Maybe... de én láttam a szemén, hogy az never bmeg"

15ösnek kéne lennie egy 10es skálán. Persze lezárta a múltat meg bla-bla, de ha egyszer már a "könnyebb" utat választotta, mi a garancia rá, hogy később nem fogja?

2013. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne keserítsétek már el!

Meg tudnék bízni benne, de egyszer... és kész, vége.

2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!