Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható szakítási ok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható szakítási ok, az ha párkapcsolatban az egyik fél elkezd cigarettázni, azután, hogy sokáig együtt voltak és nem cigizett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Én is simán dobnám. Nálam a cigi kizáró ok. Előre megmondom.

20L

2011. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem zavar. Bár én nem dohányzom. Volt már láncdohányos pasim.


27/N

2011. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Én már két éve letettem,egy idő után szakítanék az illető hölggyel mert hamutállal tényleg rossz smárolni!!!!

26F

2011. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Véleményem szerint nem elfogadható,meg kell beszélni partnereddel,hogy téged zavar és ha együtt vagytok akkor mellőzze a cigarettát. Ha szereted ez miatt ne szakíts...egy életre megbánhatod
2011. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Én sem hiszem, hogy a barátommal tudnék maradni. Nem csupán az íz/ szag stb miatt. Hanem mert az, ha dohányozni kezdene azt mutatná, hogy teljesen más ember lett, mint aki volt- olyasvalaki, akit nem érdekli a saját és a környezete egészsége. És mivel én pont hogy azért fogok küzdeni egész életemben, hogy másokat meggyógyítsak, egészségesebbé tegyek, nem tudnék a gondolattal élni, hogy a párom kockára teszi a saját egészségét, ráadásul a környezetében élő emberekét is. Emiatt amúgy sem tudnék soha összejönni egy dohányossal.

De azért még az első dolog nem egyből a szakítás lenne, hiszen valami oka van, hogy dohányozni kezdett- így először megpróbálnám megoldani a gondot, leszoktatni, segíteni, és ha ez nem sikerül, ha látom, hogy tényleg annyira megváltozott, akkor lenne vége.

20/L

2011. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/5 Időpont ma 15:09

:)

2011. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár elfogadod, akár nem, szíve joga szakítani.
2011. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
saját példám alapján nem azért szakít, mert elkezd dohányozni, hanem azért kezd el dohányozni mert már eleve valami gáz van. én is ilyan vagyok. tudom, szörnyű szokás, de gondom van, a barátaim is csak onnan tudják, hogy cigiszagom van.
2011. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem szakitanek azért mert elkezd cigizni. Legfeljebb megkérem hogy ne az orrom alá füstöljön.
2012. febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!