Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 26. hetet. A...

Holnap töltöm a 26. hetet. A kisbabám nem igazán aktiválja magát a pocakomban. Mitől lehet ez? Lehetséges, hogy ez a bolond idő befolyásolja?

Figyelt kérdés
Tegnap este pl a párom a hasamra tette a kezét, és azt mondta, hogy a manó mozgott neki, de én ezt nem éreztem, ez mitől lehet?1.babát várjuk, amúgy a hasam jobb oldala kivan türemkedve, és néha úgy befeszít a kisfiam, hogy szinte fáj, és kemény a hasam jobb oldala. Normális ez?
2008. jún. 18. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Normális. Lehet, hogy sokat alszik a babád, vagy akkor mozog amikor csinálsz valamit és azért nem tudsz kellően odafigyelni. Hogy megnyugoj- minden rendben van-menj el nőgyógyászodhoz. UH-val ránéznek a pocaklakódra és így aggodalom nélkül élvezheted a következő heteket.
2008. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj. Normális, ha néha itt-ott kitüremkedik. Nekem is szokott ilyet csinálni, és nekem se mindíg kellemes. Olyankor megpróbálom arrébb simizni, ami néha sikerül, néha nem. A mozgás intenzitása meg nagyon függ az időtől is. Vannak babaák akikre a frontok úgy hatnak, hogy aktívabbak, és van fordítva is.

Üdv, 36 hetes kismama

2008. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!