Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen folyamatos menzesz...

36 hetesen folyamatos menzesz szerű fájás ami kisugároz a derékbe. Mi lehet ez? Jósló?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, én csak 33 hetes vagyok, de ugyanez van sajnos, és nem tudom mi van, pedig 2. gyerek. Az elsővel sokat, rengeteget keményedtem, vissza is kellett tartani, de most ez nem tudom mi. Plusz fájnak a csípőcsontjaim is.
2013. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is most keményedek, most érzel először ilyet:S Kicsit ijesztő, még jo lenne ha bent maradna egy darabig..
2013. máj. 20. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez már lehet jósló. 36. héten ez teljesen normlis. Ettől még maradhat pár hétig de akkor sem lesz gond ha miondjuk 2-3 héttel elöbb jön. Ezen ne idegeskedj. Ö már egy életképes fejlett baba. AZ utolsó pár hétben már csak hiznak. Legalább biztos nem lenne 4 kg fölötti és igy talán könyebb is lenne a szülés. Bár mint tudjuk ez nem csak a méreten múlik.
2013. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 byby5 ***** válasza:
szia!Én is hasonlókat érzek már egy ideje.37 hetes vagyok és első babát várom.Sajna még nem fordult be és a dokim szerint már lehetséges hogy nem is fog mert már kevés neki a hely ezért lehet hogy császározni kellesz, aminek megmondom őszintés nem nagyon örülök...:( de kivárjuk, hátha még meggondolja magát.Hátfájással, mostanában szédüléssel, haskeményedéssel apró görcsökkel telnek a napjaim...Kitartást neked!!!Már nem sok van hátra!Könnyű szülést!
2013. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Menj el az orvoshoz! Nem teszik nekem ez hogy a derekadba sugaroz. Nem megilyeszteni akarlak, de en elveteltem az 5 honapos magzatom nemreg es mensi szeru fajassal kezdodott ami a kesobbiekben a derekba sugarzott.
2013. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne ijesztgesd mert a szülés is általában mensi szerű fájásokkal kezdődik. Sajnálom ami veled történt. De 36. héten ez már simán belefér amit a kérdező ír.
2013. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én ma voltam a kórházban, pont ezekkel a panaszokkal. Azt hittem megszülök, éjjel kezdett iszonyúan fájni a derekam, még enyhe hasmenésem is volt. Reggel bementünk mert még mindig fájt és kisugárzott elöl az alhasamba is. Feltettek NST-re és kiderült hogy jóslófájásaim vannak, de még nem szülés, a méhszáj még rendben van. Hazaküldtek, és mondták hogy pár nap múlva biztos beindul, mert a 39. hétben vagyunk... De a barátnőm is babát vár, neki már jóval hamarabb volt fájása, nem volt koraszülés. A frontok is okozzák, hogy felerősödnek a fájások.

Vegyél be kálciumot, mert az csökkenti a gerinc/derékfájást, és paracetamolt is lehet rá bevenni.

Lehet azóta már el is múlt neked is?

2013. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia en is 36 hetes vagyok, es 3 napja nagyon sokat kemenyedek es joslozok...szerencsere a derekam nem faj de en is kicsit agodok agyhoz lettem kb kotve mert ha mocorgok kemenyedek...kitartast :)
2013. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti vagyok, elfelejtettem hogy a magnézium is megszünteti a görcsöket, akár 1000 mg-ot is be lehet naponta venni, a doki szerint esetleg csak kis hasmenést okozhat. A keményedések attól el kell múljanak.
2013. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig is probléma mentes terhességem volt, soha nem ekményestem, és nem fájt semmim.Napi 3x2 magnéziumot szedek. 2 hete voltam orvosnàl és telyesen zárt voltam (c3000) . Gyakran érzem mostanàban hogy erősen bele nyillalik az alhasamba és lesugaroz a hüvelybe.. Ez és a menzi szerü fàjdalom utalhat arra, hogy nem sokára babàzni fogok???
2013. máj. 20. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!