Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt úgy valaki, hogy a...

Volt úgy valaki, hogy a menzesz előtt már 10 nappal kezdődő és folyamatos puffadás jelzett babát?

Figyelt kérdés
Én most így vagyok, jövő keddre nem várom, de már vagy egy hete fel vagyok puffadva. Ez nem jellemző, csak a menzi előtt kb. 3-4 nappal szokott kezdődni. És semmi puffasztót nem ettem. Szerintetek?
2010. febr. 10. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem? A menszesz előtti puffadást a progeszteron hormon okozza, ami a ciklus második felében mindig jelen van. Te meg túl hamar akarsz terhestüneteket felfedezni magadon. :-(
2010. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazad van, és máskor sose termelek progeszteront a ciklus második felében, csak menzesz előtt gyúrok rá három nappal, hogy be tudjam hozni az addigi lemaradást. Most meg, kivételesen, ebben az egyetlen egy hónapban működik normálisan a szervezetem és menzesz előtt 10 nappal már elkezdte gyártani a hormont.

Biztos ez lehet, hogy én erre nem gondoltam...

2010. febr. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!