Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfazas terhesseg alatt. Mit...

Megfazas terhesseg alatt. Mit csinaljak? Gyogyszert nem akarok szedni. Bevan dugulva mindd ket orrjukam. Nem kapok levegot es nemtudom kifujni se. Orrcseppet hasznalhatok? A babanak ugye nem lesz baja a megfazastol? 30 hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
patikustól kéne megkérdezni, hogy mit lehet használni. de marad a hagyományos gyógykezelés: ágynyugalom, inhalálás, mézes tea.
2013. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon beteg voltam kb 3-4 hete, tehát annyi idősen mint Te és használtam orrcseppet, de nem kaptam levegőt úgy sem, mert gyerekorrcseppet használtam. 3. nap után áttértem a felnőttre és ott jött a baj, kicsit elkezeltem a nyálkahártyámat és két napra úgy megduzzadt, hogy egyáltalán nem kaptam levegőt az orromon, se ki, se be. Szóval, tudom, nagyon rossz, de maradj a tengervizesnél szerintem...
2013. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a terhességem első 5 hetében végig megvoltam fázva, soha nem szoktam beteg lenni, főleg nem ennyi ideig. Semmi baja nem lesz a babának. A magas láz ami bajt okozhat, de ha az nincs akkor semmi okod nincs az aggodalomra, már szép nagy babád van holmi megfázás nem tud neki ártani. Házi sós vizes orr cseppet biztosan használhatsz, de patikában is van tengeri sós orrcsepp, valamint fokhagymát is ehetsz (mézzel ha nem vagy allergiásrá), sós vizzel is gurgulázhatsz (iszonyat íze van de hatásos torokfájásra), lila hagymát vajas kenyérrel szintén bátran ehetsz (minden hagyma féle rendkívül egészséges), C- vitamint is bátran szedhetsz, sok folyadék is csodára képes, kifacsart citrom (limonádé) szintén egészséges, fodormentából főzött gőzt szintén használhatsz (törölköző alatt lélegzed), egy-egy csípős paprika, vagy csili szintén segít a levegővételben, a különböző cukorkák is segítenek. És végül a patikust is megkérdezheted mit mond, de ezek a házi praktikák hatásosabbak és természetesebbek mint a gyógyszertári bogyók.
2013. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Èn is nagyon beteg voltam pàr hetes,(most vagyok 34 hetes).A patikus rhinospray plus orrsprayt adott,de azt mondta hogy a lehetô legkevesebbet hasznàljam tehát csak èjszakàra fújtam,a làzra meg algopirint kaptam.tea,sòsvizes inhalàlàs,pihenès.
2013. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3-as válasz tökéletes, én is csak ezeket írnám, felejtő az összes gyógyszer, hidd el azok nem is használnak annyit. Én orrcseppel nem is kísérleteznék terhesen.

Esetleg még a Coryzáliát tudnám javasolni, ezek homeopátiás golyók, nekem az orrdugulásra is használt, de úgy, hogy egy nap végigszedtem, és másnapra hatott, de akkor teljesen.

2013. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el.

[link]

Náthára pedig nyugodtan használj orrcseppet, a tengervizes orrspray is elég jó, a Coryzalia homeopátiás szer is szuper náthára.

Amíg nem vagy lázas, nincs nagy gond.

2013. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!