Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség mellett menszesz?...

Terhesség mellett menszesz? Normális?

Figyelt kérdés
Heteket késett, ezért csináltattam teszte(ke)t. Pozitív(ak) lett(ek). Erre ma megjött...
2013. máj. 21. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött és ugyan úgy vérzel mint egy rendes mensiné, szerintem akkor elvetéltél. Érdemes lenne dokihoz menni, mert ilyenkor meg kell nézni nem e maradt valami bent. Ne legyen igazam és ha csak picikét vérzel akkor még simán lehet, hogy megmaradt a baba, de akkor is orvoshoz kell menni, mert a vérzés nem szerencsés terhesen, ha baba ott van akkor adnak gyógyszert ami segít bent tartani a picit. Nekem is késet a mensim, csináltam tesztet halvány, de pozitív volt, még 5 tesztet csináltam minden második nap. A nem várt napján is pozitív volt, utána is egy hétig halvány de látható pozitív volt. Végül egyik reggel megjött, kb. 5 hetes voltam. Egyszerűen megjött a mensim, semmi extra görcs vagy ilyesmi. Mire orvoshoz mentem (más nap) már nem volt ott semmi, azt mondták biztosan nincs már baba, úgy tűnik korai vetélés volt. Vártunk egy hónapot a következőben sikerült a mostani apróságom. Most 14 hetes pociban, vele is véreztem egy napot pár cseppet, és picit barnáztam kb. egy hétig, kaptam sárgatest hormont és azóta se vérzés se barnázás, és nagyon szépen növekszik a kis magzatkám.
2013. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez vetélés!

Orvosnál voltál a pozitív teszt miatt?

2013. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah és igen ahogy az első mondja,menj orvoshoz,minél hamarabb.
2013. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Elmegyek mindenképp. De semmi fájdalmam nem volt..
2013. máj. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!