Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

8 hetes kismama vagyok. Tegnap du. és ma reggel halvány rózsaszínű váladék jött WC-zés közben belőlem. Kicsit feszül, szurkál a hasam is. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Korai hetekben vagy még, így elvileg (hangsúlyozom, elvileg) nem jelent komolyabb gondot, nekem is volt hasonló, az én esetemben nem lett baj belőle, de ha ilyen történik, jobb orvossal beszélni, sosem lehet tudni. Remélem, minden rendben lesz :)
2011. ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem válaszolóval,de ha nem tudsz megnyugodni emiatt menj el orvoshoz és kitartás :-)
2011. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bizony igaz,mi találgathatunk,de biztosat csak orvos mondhat,keresd fel.Velem mindkettő előfordult,volt olyan is hogy nem volt baj,volt olyan is hogy igen :( .

Orvos.

2011. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont a 8. héten egy esti napon jelentkezett nagyon kevés, rózsaszínes nyálkás váladék, amit csak a wc papíron lehetett látni. Másnap reggel az orvosnál kezdtem, mivel nagyon megijedtem. A doki is észlelte, ahogy kézzel megvizsgált. Kapásból 3 doboz Duphastont írt fel, és ágynyugalomra ítélt a 12. hétig. Azóta minden rendben velünk, de továbbra is veszélyeztetett terhes vagyok.

Előfordul, hogy nálad nincs baj, és csak a menstruációdra emlékezik a szervezetet, ha e körüli dátum volt. Azért javaslom, hogy menj el orvoshoz, mert sose lehet tudni.

16 hetes kismama

2011. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is a 8. hét egyik reggelén jelentkezett ugyanilyen folyás, rohantunk a kórházba. UH-on nem volt nyoma bevérzésnek, de a biztonság kedvéért Duphastont kaptam, illetve kímélő életmódot írt elő a doki. Annyira komolyan vettem, hogy a 12. hétig feküdtem. Valószínűleg csak egy hajszálér pattanhatott el, de UH nélkül nem lehet megállapítani, meg ilyenkor amúgy is tiszta ideg az ember, úgyhogy irány az orvos!
2011. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben megmutatnám magam egy dokinak.nehogy valami bajotok legyen.29 hetes kismama
2011. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!