Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor merjek tesztelni?

Mikor merjek tesztelni?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve próbálkozunk,eddig sikertelenül,így már bejelentkeztünk egy kivizsgálásra mind a ketten!

Vasárnapra vártam,de nem jött csak nagyon minimális barna..tényleg épp hogy.. előtte több napon keresztül fehér folyásom volt,ami előtte soha! Most már a mellem is érzékeny!

MAstodynon cseppeket szedek már 2 hónapja. Esetleg ez miatt késik? Előtte nem, volt rendszeres a vérzésem,ezért is kezdtem el szedni. A hatását már az előző hónapban éreztem, és a mellfájdalom is elmúlt tőle.


Most meg ennyi idő után a legkisebb szálba is kapaszkodom! :(


Köszönök minden választ előre is!:)


2013. máj. 21. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már késik akkor tesztelhetsz, ki kell,hogy mutassa,bár a barnázás miatt szerintem nem terhesség,de sose lehet tudni :) Sok olyat olvasni,hogy bejelentkeztek az orvoshoz de nem kellett menni,mert terhesek lettek.
2013. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg minimális barnás folyásod volt, akkor lehet baba. Sokaknál van ez így, hogy a terhesség elején:

a., nem jön meg

b., meg akar jönni, és így némi rózsaszínes, barnás folyást tapasztalsz, többnyire ez minimális mennyiségű, tisztasági betéttel simán átvészelhető folyás

Mindkettő normális, és gyakori jelenség. Nekem pl. a 6. héten volt rózsaszínes folyásom. A sógornőmnek az első terhességénél kimaradt teljesen a mensese, de a másodiknál a pár napot késett és barnás folyása volt. Mégis jött a baba.

Azt tudom tanácsolni, hogyha már késik, bármikor tesztelhetsz. Holnap reggel például? :)

2013. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!