Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Bevehetek közben egy rágót?

SOS! Bevehetek közben egy rágót?

Figyelt kérdés

Holnap reggel vércukormérésre megyek,egy pohár tej+egy zsemle utána másfél óra múlva a vércukormérés.

A gond az,hogy terhességem elejétől minimális mennyiségű tejterméket bírok enni mert eleinte kihánytam mostanra meg undorodom tőle.Ha bevehetnék rágót akkor talán nem lennék rosszul.Elfelejtettem megkérdezni hogy szabad e.Jeleztem ezt a bajomat védőnőnek azt mondta azért próbáljam meg.Lehet tej helyett kefír vagy natúr joghurt de az még rosszabb gondolatokat szül bennem...



2013. máj. 21. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát, sztem nem, mert a rágóban is van cukor, vagy nincs? :D
2013. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tom elvileg cukormentesként reklámozzák,de nem merek bevenni,mi lesz így velem?
2013. máj. 21. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
és vízzel semmiképp se helyettesíthető, ugye?
2013. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Daedalont vegyél be előtte - vagy használj kupot, az megjobb,
2013. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ennek a fajta terehelésnek amugy sincs értelme mert a legtöbbe setben nem mutatja kimég ha gond van akkor sem. Nekedaz undorod miatt még jobb lenne neked a cukros lötyi ivása. Kérd azt.
2013. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gyógyszer nem befolyásolja az eredményt?
2013. máj. 21. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
A kupot biztos nem, abban nincs cukor, max a tabletta ban van, de olyan minimális, hogy nem ronthat semmit az eredményen.
2013. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

már olyan szépen elmúlt vagy két hete nem hánytam,hát csak nem fogok...

nem lehetne helyettesíteni egy nagy szelet rántott hússal???

:-D

2013. máj. 21. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem orbitot rághatsz abban nincs cukor.
2013. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van ahol tömény cukros lötty van máshol pedig egy kifli és tej, sőt olyat is hallottam, hogy vajat és párizsit is tehettek bele :DD Nyugodtan rágózz, nem fog az semmit befolyásolni!
2013. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!