Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Bevehetek közben egy rágót?

SOS! Bevehetek közben egy rágót?

Figyelt kérdés

Holnap reggel vércukormérésre megyek,egy pohár tej+egy zsemle utána másfél óra múlva a vércukormérés.

A gond az,hogy terhességem elejétől minimális mennyiségű tejterméket bírok enni mert eleinte kihánytam mostanra meg undorodom tőle.Ha bevehetnék rágót akkor talán nem lennék rosszul.Elfelejtettem megkérdezni hogy szabad e.Jeleztem ezt a bajomat védőnőnek azt mondta azért próbáljam meg.Lehet tej helyett kefír vagy natúr joghurt de az még rosszabb gondolatokat szül bennem...



2013. máj. 21. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy 2 óráig még vizet sem szabad inni!! Pedig cukros löttyöt ittam,azt sem öblíthettem le pár korty vízzel :(
2013. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!