Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hetesen ultrahangon semmi...

5+2 hetesen ultrahangon semmi nem latszik, csak egy "folyadeksav", lehet meg belole baba?

Figyelt kérdés
Ket vetelesen tul vagyok, ezert koran mentem orvoshoz, o viszont nem latott semmit, csak egy folyadeksavot, amit lemert. Utana mondta, hogy a meretei pontosan 5+2, de hogy lehet egy folyadeksavnak jo a merete, ha nincs benne semmi???
2013. máj. 22. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én 5+5 hetesen voltam először uh-n és 3 mm-es volt a baba. A legelején napi egy mm-t nőnek. Teljesen reális, hogy 5+2-nél még nem látszódott a baba, csak a petezsák, ha jól értem amit írsz. Ne aggódj ennyire, elhiszem, hogy félsz a rossz emlékek miatt, de ha a doki nem mondott semmi rosszat, akkor biztos úgy is értette, hogy rendben van minden. Biztos vissza hívott pár héttel későbbre. Gondolj inkább arra, hogy akkor már a szívhangját is hallhatod talán.
2013. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszi :) Nem, meg petezsak sincs :(
2013. máj. 22. 07:45
 3/16 anonim ***** válasza:

Mit modnott a dokid? mikor menj vissza? ÉN sem izgulnék még annyira a helyedben, még elég korán voltál. Ha egy hét mulva sem lát semmit, akkor már gond lehet.

Remélem minden rendben lesz. Nagyon drukkolok Nektek, majd írj, mi van veletek!!

(Nekem pl 5+6-on csak egy kis fekete pötty volt, egy kis petezsákocska volt, még szívhang sem, de mondta a doki, hogy rendben van, mert ő látta, hogy a petezsákban van szikhólyag, amit én a fekete-fehér képernyőn nem is láttam.... Én is megijedtem, hogy uuu ez biztos nem lesz gyerek- de lett- 3éves lesz két hét mulva!)

2013. máj. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mar banom, hogy ennyire koran mentem, de a rossz emlekek miatt nem birtam magammal, meg az elozo terhessegem mar latszodott ilyenkor. Ket het mulvara hivott vissza, megprobalok nem aggodni, eddig 3 terhessegembol egyszer sem voltam rosszulletes, most meg hanyingerem van. Ez hatha jo jel....Ha megint nem sikerul, akkor nagyon nagyon csalodott leszek :(
2013. máj. 22. 07:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van már petezsák, de a gép érzékenységétől függ, hogy látszik-e. Engem néztek már olyan őskori géppel, hogy 7 hetesen semmi (petezsák sem)nem látszódott rajta, pedig akkor már bőven szívhang is van normális géppel. Megint csak azt tudom mondani, hogy a doki ismeri a gépet, ha azt mondta rá, hogy rendben van, akkor arra hagyatkoznék. Hidd el, ha nem lenne rendben a dolog, azt ugyanúgy megmondaná.
2013. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetesen még csak a nyálkahártyát látta csak visza mentem 2 hét múlva akkor már volt petezsák de még nem látott benne semmit megint vissza rendelt 2 hét múlva akkor már ott volt a babócám és volt pulzálás a szívecskéjénk. Valószínű hogy nem a legmodernebb gépe van . Szúrkolok neked .


25+3 hkm

2013. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem 5+1-en petezsák kezdemény volt látható, de az is nagyon bizonytalanul.
2013. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha jól számolom 5 hetes és 4 naposan mentem először,de semmit nem látott,csak megvastagodott méhnyálkahártyát. A doki elég bunkó volt és rideg,semmit se mondott,a frászt hozta rám azzal a kevéssel amit közölt és mondta h menjek vissza 1,5 hét múlva. Akkor már látszódott egy petezsák és embrió árnyék is,de hál istennek éppen egy normálisabb doki volt. Ő elmondta hogy minden rendben van,az időnek megfelelően fejlődik minden és mivel minden terhesség más,mindenkinél más időpontban jelennek meg a képernyőn a dolgok,így nem kell izgulni,ott van ő :) Én azóta sem voltam uh-n,majd közeleg a 12 hetes,de nem izgulok,mert semmi gondom nincs,tudom hogy rendben és jól fejlődik :) 9+2 hkm
2013. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Akkor meg van remeny. Az en dokim se volt tul kozlekeny, annyit mondott, hogy ezt meg nem nevezne terhessegnek, aztan meg hogy a meretei pont jok. Na mindegy, probalok megnyugodni.
2013. máj. 25. 16:41
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 5 hetesen 7mm-es petezsákom volt,szerintem nincs babád.
2013. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!