Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hamarabb született meg...

Akinek hamarabb született meg a babája mint amit az orvos kiírt, az érezte hogy hamarabb fog jönni a pici? Több mint egy hétre gondolok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
37+4 napra szültem semmit nem ereztem, semmi elöjele nem is volt a szülesnek
2013. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38 hétre született a kisfiam, végig úgy éreztem, hogy hamarabb fog jönni. Nem volt semmi erre utaló jel, csak tudtam. Aztán amikor belenyugodtam, hogy rendes időre születik, aznap éjszaka elfolyt a magzatvizem. :-)
2013. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

36.hétre szültem február 11-én idén. Már január elején mondogattam a férjemnek h itt vmi nem jó én tuti nem húzom március 10-ig. Vhogy végig éreztem h csoda ha február közepéig kihúzom a terhességet. Aztán egyik este lefekvéshez készülődtünk és mondtam a férjemnek h nem tudom de olyan furán érzem magam. Olyan érzésem van mintha szülni készülnék. Fájásaim még nem voltak de olyan érdekesen éreztem magam. Nem tudom végig azt figyeltem mikor indul be. Éjjel 3kor arra ébredtem h görcsölök 20 perces görcsökkel indult. Aztán reggel 8kor bementünk a kórházba ott kaptam 1 liter magnéziumot meg is állt a szülés. Aztán bent tartottak rá 2 napra mentem NST-re de már nem nagyon akart mozogni a lányom, de akkor még a szívhangja jó volt. Eltelt pár óra és délutánra annyira leromlott neki a szívhangja h sürgősségi császárral szültem meg. Mikor kivették derült ki h a nyakára és a mellkasára volt csavarodva a zsinór. Hála az égnek nem lett semmi baja. :)

És a mai napig mondogatom h vhol én legbelül éreztem h vmi nem lesz jó és h nem úgy fognak alakulni a dolgok mint amit az orvos mondott. Hát be is jött. Soha nem volt még ilyen jó megérzésem és a mai napig nem tudom honnan jött de éreztem, tudtam legbelül. :)

2013. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen,megéreztem.Bár magának a szülésnek nem volt előjele.37+2-re született a lányom.
2013. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35. hétre született a fiam. Már a 29. héttől voltak jósló fájásaim, 33. héten nagyon megfáztam, és elkezdtek 2-5 percenként jönni a fájások. letusoltam meleg vizzel, nem múltak el, felhívtam a dokim, bementem a kórházba még vissza tudták tartani, de bent tartottak mert kinyílt a méhszáj. 35. hétig húztuk, de szép nagy baba lett 3000gramm és 52cm. Mindig nagyobb volt az ultrahang leleteken, de pont belefért még a -tól-ig-ba így nem mondták rá hogy idősebb. De a dokim 26 hetesen mondta hogy vagy nagyon nagy baba lesz vagy hamarabb fog jönni. A méhlepényem is II. fokban érett volt 33. hetesen.
2013. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én éreztem a Kisfiamnál, hogy előbb fog jönni! Egy levelezésem is megvan amit a barátnőmnek írtam, hogy ezt érzem (ekkor voltam 18 hetes). 37+4 napra született meg a Kisfiam! Most jön a Tesó, nála azt érzem, hogy pontos lesz nagyjából (majd meglátjuk) :)....
2013. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam még nem született meg, de nekem is kezdettől fogva az volt az érzésem, hogy hamarabb fog jönni. Ma engedtek ki a kórházból, 34 hetesen rendszertelen fájásaim lettek, vissza tudták tartani, a méhszájam zárt maradt, így még hazajöhettem. Remélem, még legalább 2 hetet bent marad. Ma töltöttük a 35. hetet.
2013. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én nagyobb lányom 5 nappal jött előbb, de nem éreztem előtte semmit.

A kisebbel kb. 20. héttől olyan érzésem volt, hgoy előbb jön majd. 35+5 naposan éjjel bementünk a kórházba, mert fájások jöttek, enyhék, de egyre sűrűbben. Mivel nemvolt betöltött 36. hét, és uh szerint kicsinek vélték, leállították magnéziumos infuval. kórházban voltam 5 napig.

miután kijöttem, két hét mulva megbeszéltem a dokimmal egy csütörtöki nap, hogy köv. csütörtökön megcsászároz, mert farfekvéses volt a babám. Már akkor mondtam neki, hogy ez a gyerek addig nem marad benn :)

MÁsnap elmentem vérvételre, harmad nap pedig (szombat reggel) elfolyt a magzatvíz, de se fájás, semmi előjel. Bementünk, doki jön szembe a folyosón és nevet: hát ez a lánka már tényleg nagyon kíváncsi a külvilágra :)

38+2 naposan érekezett, mellesleg az uh szerinti kicsi súlya két hét múlva 3400 gr volt...

2013. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!