Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdek kiakadni az ilyenek...

Kezdek kiakadni az ilyenek miatt! Jó vége lesz ennek?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok.A párom szüleinél lakunk.Nagyon nem tetszik ez a hátammögött sumákolás amit főként apósom művel.A ppárom aggódós,főleg pénzügyekben.Örül a babának és szereti,de kissé befolyásolható.Látom rajta ha gondja van és tudom,hogy sokszor nem akarja elmondani,mert tudja,hogy rosszul esne.

Az ő családjában van az az idióta felfogás,hogy ha nincs házad meg kocsid,akkor senki vagy,ha van hiteled senki vagy,ha albérletben laksz senki vagy.Ha nincs házad,nincs semmid és semmire nem lehet gyereket szülni.

A párom bátyjával kezdődött az egész.Kiderült,hogy azt mondta a páromnak,hogy valahogy győzzön meg,hogy vetessem el a gyerekemet.Ekkor már 13 hetes voltam.Aztán jött,hogy elcseszte az életét,a semmire gyereket vállalni.Mondja ő akinek a csajára egy legyet sem bíznék,pedig 32 éves.Külföldön gyűjtögetnek,meg szórják a pénzt,majd 10 év múlva akarnak fyereket,feltéve ha összejön.

Aztán anyós és após lendült akcióba,hogy miért nem szólt a párom hamarabb,hogy jön a gyerek,akkor el lehetett volna intézni ezt az ügyet.Ezt így mondták neki és persze abortuszra gondoltak!Ez volt 18 hetesen.

Tegnap hallom újra,hogy az apósom egész munkaidőben oktatta a fiát,hogy elrontotta az életét,innentöl kezdve ő már csak egy dolgozó robot lesz,nem lesz soha semmije,meg fogja bánni.Ez hihetetlen!Mondtam,ha mégegyszer ilyet hallok rá se nézhetnek erre a gyerekre!

Látom a páromon,hogy rosszul esik neki,bele akarják beszélni,hogy rosszat tett.Ilyenkor szomorú és nagyon bizonytalan.Apósomnak 3 fia van,hogy mondhat ilyeneket mégis?Anyósom meg kétségbe van esve,hogy mi lesz ha mégsem fiú lesz,mert csak fiú lehet csak az a gyerek!

De ez még nem minden!Nekem a szemembe nyaliznak,hogy segítenek megvenni a cuccokat,közben meg azt kívánják mi a fenéért nem abortáltuk?Mikor a párom mondja,hogy nem kell használt holmi a babának,a szájukat húzgálják!Apósom amúgy is mindenbe bele akar szólni meg "okosan" elintézni a dolgokat,azt mondja majd ő szerez nekünk 5 ezerért ágyat,a párom mondja,hogy ne hozzon semmit mert neki nem kell más kidobott cucca,erre hőbörög,hogy tudjuk mi mennyibe kerül egy ágy?Mondom igen 20 ezerért gyönyörű ágyat néztünk.Akkor befogta csak a száját húzgálta


2013. máj. 22. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én erre csak annyit tudok mondani h legyetek azon h minel elöbb külön tudjatok költözni.
2013. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Utoljára 15 éve volt dolga babacuccokal.Tudja is ő mi a jó a mai világban.A párom öccse 15 éves,de levegőt se tud venni egyedül olyan egy önállótlan muja gyerek.Nem is foglalkoznak vele!Az a fiú csak vegetál.

Egyébként nincs bajom velük.Kedvesek,bár tartok tőle ez álkedvesség csak!

Attol tartok nem fogom tudni visszafogni magam és még egy ilyet hallok,beszólok,mert a gyermekemet gyalázzák és ezt senkitől sem tűröm!!!

Az még hagyján,hogy ablakot nem lehet nyitni a házban,mert bemászik valami,mindig mindenről tudniuk kell,holott nincs közük mindenhez,nem tudnak kopogni csak benyitnak a szobába,apósom nemrég keresett valamit,erre bejön a szobába nyitogatja a szekrényeket,a fehérneműs fiókom húzgálja.Ok,hogy az ő háza,de a szobában egy család lakik és tiszteletben kéne tartania.

2013. máj. 22. 16:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnátok elköltözni? Pl a Te szüleidhez? Háát szerintem nem lesz jó vége.. Én sem bírnám elviselni,ezt a viselkedést. Mindenképp az lenne a legjobb megoldás,h külön költöztök. Lehetőleg másik városba,mert az anyós,após ne tudjon könnyen utánatok menni okosodni.

Szegény párod. Nyugtasd meg,h szép életetek lesz. Sőőt, még jobb lenne ha kislány lenne a pici. Még ilyet,h csak fiú lehet.. :/

2013. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá a párom 26 éves,én 24.A telet szeretnénk itt kihúzni,aztán tavasdzal mennénk anya után Angliába,de ezt ők nem tudják.
2013. máj. 22. 16:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hú...szerintem csak a költözés lenne a megoldás, én nem tudnék velük élni, és nem is szeretnék.....


el tudtok költözni ? tervezitek?

2013. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

# 3/5 vagyok!! Az nagyon jó!!! Addig meg muszáj lesz elviselned. De egyik füleden be,a másikon ki. Ne is hallgass rájuk! :)

Gratulálok egyébként!

2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

# 3/5 vagyok!! Az nagyon jó!!! Addig meg muszáj lesz elviselned. Egyik füleden be,a másikon ki. Ne is hallgass rájuk! :)

Gratulálok egyébként!

2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért költöztünk ide,mert engem kirúgtak,a párom dolgozik és télre ne legyünk albérletben ha jön a baba.Tavasszal költőzünk vagy Londonba vagy albérletbe,de megyünk.A páromnak nem szeretném ezt a dolgot ecsetelni főként,hogy ne aggódjon még e miatt is,a szüleit sem szeretném szapulni mert mégis csak segítenek,de ezeket a hátammögött nem tűröm!
2013. máj. 22. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze,Igazad is van! :))
2013. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hh a telet kihúzzátok? Hiszen most lett vége.


Szerintem költözzetek. Csak rosszabb lesz, ha megszületik a baba?

2013. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!