Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamáknak mekkora...

Renike1984 kérdése:

Ikres kismamáknak mekkora volt a petezsák 4. -5. héten?

Figyelt kérdés
1hete voltam UH-n ahol 8mm-es petezsákot láttak aztán rá egy hétre(29DPO-n)voltam UH-n 22,1mm-es petezsák viszont benne még csak embrió és szikhólyag kezdeményt láttak!A tesztjeim is hamar erős pozitívak lettek (mensi előtt 4 nappal)fiamnál 5.héten is halványka volt és nála a 7.héten volt 20mm-es petezsákom de akkor már volt embrió és szívhang is!Szeretnék véleményt kérni!Szerintetek lehet hogy ikrek?Gyanús nekem hogy 4+1nél már ilyen nagy a petezsák!Köszi aki válaszol!Ui:Attól is félek hogy még nem látszott az embrió ekkora petezsákban!:-( Köv.UH Augusztus 1.-én lesz de már megőrülök hogy mitől lehet ez!

2012. júl. 26. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt 6 hetes 5 naposan voltam orvosnál ekkor volt 40 mm-es! petezsák és 8 mm babó. Azóta én is ezen gondolkodom, hogy túl nagy a petezsák és lehet, hogy van még bent valaki más is?! Jövő hét pénteken kell visszamennem uh-ra, akkor majd meglátjuk mi lesz. Ekkor leszek 10 hetes 5 napos. Mindenképpen írj majd kedves kérdező, érdekel, hogy nálatok mi lesz :)!
2012. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 8 mm-es petezsákot láttak 5+5 hetesen, benne még semmit. Én csak 8+3 hetesen voltam legközelebb, úgyhogy köztest nem tudok, de akkor már 16 és 18 mm-ek voltak a kicsik.

Kíváncsi vagyok nálatok mi lesz, majd megírod ugye? Bolgod babavárást!

2012. júl. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:-) Persze megírom majd mit mondtak!Jövőhét szerdán(augusztus 1.-én megyek UH-ra újra)!

Első válaszoló én is nagyon kíváncsi vagyok neked mit mondanak majd!:-)A másodiknak pedig nagy gratula!Szeretném nagyon ha ikrek lennének bár kicsit félek is mert tuti nem lenne egyszerű!A családban még nem volt senkinek ikrek!Nem rég voltam túl egy méh gyulladáson utána estem teherbe már arra is gondoltam hogy ez zavart be a szervezetemben és talán ezért lehet ez,de végül is csak találgatok!:-)Már nagyon kíváncsi vagyok!:-)

2012. júl. 27. 07:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Második válaszolótól kérdezném még hogy akkor ezek szerint egy petezsákban voltak neked is ugye?Mert olyat is olvastam hogy kettő volt csak az egyik takarta a másikat és csak 12.héten derült ki hogy több szívhang volt!
2012. júl. 27. 07:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok, igen, egy petezsákban voltak ketten=egypetéjűek.

És nálunk sem voltak ikrek sehol a családban, amire vissza tudunk emlékezni, egyik oldalon sem. Férjeméknél sem, bár ez annyira nem számít állítólag.

Köszönöm a gratulát, kicsit irigykedem a kismamákra, nagyon szerettem pocakos lenni, és annyira hihetetlen, hogy két hét múlva már két évesek a fiaim! :-)

2012. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De jó!:-) Az én kisfiam is 3 éves lesz novemberben de már nagyon várja a kis tesót!Azt hiszem lenne nagy meglepetés ha nem csak egyedül érkezne!:-) Ti nem szeretnétek már többet?Lehetsz még te is pocakos újra!:-))
2012. júl. 27. 08:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Van egy lassan 4 éves lányom, 21 hónapos volt mikor a fiúk születtek. Még szeretnék egyet, most leszek 31 éves, úgyhogy pár éven belül szeretnénk,ha egyátalán lesz. Még nem tudom....remélem....Jövő és az anyagiak eldöntik.
2012. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem!:-) Hát szorítok hogy legyen!Nálunk is az anyagiak amik vissza tartanak igazából,én többet is szülnék ha lehetne,de párom nem szeretné!Fél hogy nem tudnánk nekik mindent megadni és nem szeretné ha nélkülöznie kéne bármelyik gyerkőcnek is majd!Sajnos a mai világban már minden az anyagiakra épül még a gyerek vállalás is!Elég szomorú!:-(
2012. júl. 27. 08:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi újság veletek?
2012. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap UH_n!:-) 31mm-es petezsák benne jól látható embrió és kezdeti szívhang regisztrálható!Tehát úgy néz ki hogy egyedül van eddig!:-) Kíváncsi vagyok nálad mi lesz a helyzet!:-)
2012. aug. 2. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!