Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Normáli...

8 hetes terhes vagyok. Normális, hogy éjszaka 1 óránként jártam pisilni? Nappal is gyakran kell mennem

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 6. hétben vagyok , nekem is nagyon sűrűn kell mennem pisilni
2013. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a hormonoktól van, mire a hormonok hatása elmúlik, addigra meg majd azért jársz sűrűn, mert nyomja a baba a hólyagodat! :)
2013. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez egyénenként változik. én 24 hetesen se járok állandóan pisilni, igaz,hogy éjszakánként egyszer ki kell mennem, ami terhesség előtt ritka volt.

kiből mit hoz ki a terhesség :)

valaki állandóan hány (mint én az első trimeszterben), más soha. valakinek fájnak a mellei, másnak nem (nekem nem).

2013. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 16+5 hetes vagyok és még mindig rengetegszer kell pisilnem, éjszaka is 3x-4x ki kell mennem, nappal van hogy egy órán belül 2x-3x. Mondjuk én arra nagyon figyelek,hogy a 2 litert minden nap megigyam ez is biztos szerepet játszik,előtte nem ittam ennyit.
2013. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok. Elég sűrün járok pisilni. Egyik nap megszámoltam lefekvés elött 5-ször voltam kint. Nyugi semmi baj tök normális. Boldog babavárást :)
2013. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Éjszaka óránként, reggel meg 20 percenként, és nem is ittam annyit, mint amennyit pisiltam :-)

2013. máj. 24. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem az elejétől kezdve így van...23hkm
2013. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteget kell pisilni jár kb a 15. héttől és még most is. Van olyan nap hogy egyfolytában érzem hogy kell. 22 hkm
2013. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!