Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire jó az Elevit? Szedjek...

Mennyire jó az Elevit? Szedjek inkább másik terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2013. máj. 24. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
teljesen jó, tök mindegy, mit szedsz :)
2013. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Csak olvastam egy pár helyen,hogy sokat híztak tőle :S

Bár nem hiszem,hogy az a vitamintól lett volna.

2013. máj. 24. 09:21
 3/15 anonim ***** válasza:
hát, én ikreket várok, Elevitet szedek, 18 hetes vagyok, és azt hiszem, 4 kilót híztam. szóval cáfolom :)
2013. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem elhanyagolandó hogy a Gravidában van jód,én azt szedem, és nem vettem észre hogy híztam volna tőle.

De mindenkinek más válik be.

2013. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is elevitet szedtem és vagy 30 kg-t híztam. De nem a vitamin számlájára írom,mert szó szerint zabáltam és azt hiszem a 31.héten fogyott el,nem vettem újat,10 hét alatt pedig híztam még vagy 15 kg-t... Viszont szerintem elég 2 naponta szedni.
2013. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1+3 vagyok, amúgy, én azt csináltam, vettem femibiont és elevitet, úgyis elfogy, és azt szedem, amelyik épp a kezembe akad.
2013. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15. hétben vagyok, várandósság előtt 3 hónappal kezdtem el szedni az Elevitet. Eddig a mérlegem -2kg. Szóval én is cáfolom. Nekem teljesen jól bevált.
2013. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A vitamintól nem hízik az ember, csak az ételtől!

Végig szedtem az Elevitet , egészséges lányom lett...

Nekem a gravidától égett a gyomrom.

2013. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én femibion 400-at szedtem és eddig 4.5 kg-ot híztam és 37 hetes terhes vagyok,de én nem gondolom hogy a vitamin hizlal vagy sem,ez egyénfüggő!Én is sokat tömöm magam,szó szerint,csoki,keksz,joghurt és minden egyéb!Pedig 108 kg-val kezdtem a terhességet szóval jócskán volt,van rajtam amúgyis felesleg!
2013. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én első terhességem alatt végig naponta szedtem az Elevitet. 15 kg-t híztam csak összesen, és a lányom is csak 3000g-mal született, nem lett óriásbébi.

Második terhességem elején viszont mindig hánytam tőle, most gravidát szedek. Nem tudom miért nem bírtam most az Elevitet, ha az első babával végig bírtam. De mindegy. Ha nem hányod ki, akkor szedd az Elevitet. Teljesen jó terhesvitamin.

2013. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!