Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, az előbb...

11 hetes vagyok, az előbb sárgás-barnás lett a wc papír, de csak 1 törlés erejéig. Szerintetek? Orvos?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Lehetőleg azonnal. Majd írd meg mit mondott.
2013. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam és azt mondta, h emiatt ne menjek be, mert vsz az utrogestan okozza, bár eddig nem volt ilyen.
2013. máj. 24. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, hogy így rákérdeztél a dokidnál, nekem is mondta a dokim, hogy lehet ilyen az progeszterontól, ezért én lágykapszulában kértem, nem pedig hüvelykapszulaként. Így legalább nem kell figyelgetnem, hogy akkor most mi az a bugyimon!
2013. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy narancsos színű folt a bugyimon még a múltkor. Úgy voltam vele ha megint észre veszem doki. De hál Istennek többé nem fordult elő. Azóta voltam UH-n is és minden rendben van.
2013. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz semmi gond, de azért óvatosan, mert nálam így kezdődött a vetélés. Persze ez nem azt jelenti hogy Nálad is így lesz, ez nagyon gyakran előfordul... Én elmennék egy UH-ra...
2013. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én a lombik miatt elég nagy adagban dugdosom az utrot, ilyenem nem volt tőle. Volt barnázás, a dokim megnézett (volt vetélésem, és elég parás vagyok), és azt mondta, csak akkor van gáz, ha görcsök is vannak.


azért pihenj egy kicsit, ha tudsz!

2013. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bementem, megnéztek és semmi gondot nem találtak.
2013. máj. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!