Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Amióta állapotos...

Mit tegyek? Amióta állapotos vagyok abszolút nem kívánom a szexet? A párom is úgy van vele, hogy nem akar nekem fájdalmat okozni, vagy a babánknak ártani? Nem lesz gond ha együtt leszünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem tiltott el, akkor semmi akadálya. Sőt, egyes nézetek szerint ami az az anyukának jó, az a babának is jó. csak finoman.

Így a vége felé már én sem kívánom, de inkább azért mert mozgásomban akadályozva vagyok:)

L.37+6

2009. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kívánod, akkor ne is szexelj :) nekem az első harmad és az utolsó hónap teljes gerjedelem volt :D de voltak napok h rá sem tudtam gondolni, én sem :)
2009. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi el vagyunk tiltva a szextől, már 9 hete semmi, de egyre többször látom a páromon, ahogy rámnéz, hogy leszívesebben már a szemével is levetkőztetne. Nagyon sajnálom őt, így néhanapján (sajnos elég ritkán, mert nem tartozik a kedvenceim közé), orálisan ki szoktam őt elégíteni
2009. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, 14 hetes vagyok, utolsó
2009. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!