Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. hat hetes terhes vagyok...

Kb. hat hetes terhes vagyok és feszül a hasam. A hasam szinte a kezdetektől görcsölget, meg szúrkál és néha úgy fáj, mint amikor meg akar jönni de főleg csak a bal oldalon! Reggel egy kicsit jobb. Nem lesz gond a babával?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Ez ilyenkor normális, késöbb hidd el lesz még ennél rosszabb is. Feszülnek a szalagok, máris készül a szervezet a szülésre, h legyen hely a babódnak.

Boldog babavárást

27 hetes kismama

2008. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor természetes a mensi szerű érzés,hisz a méhed úgy reagál,mintha meg akarna jönni, de ugye nem tud,a szervezeted most alakul át,nekem is volt szúrka,meg görcs is.A feszülés lehet a haspuffadástól,ami szintén normális, a terhesség elején és végén is.

Ha úgy érzed erős a görcs,vagy fájdalom,vagy vérzel,jelezd az orvosnak, de amit írsz az természetes jelenség,gratulálok a babához!

2008. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Ez természetes ilyenkor, nő a méhed meg nyúlnak a szalagok. Nekem azt mondta a dokim, hogy szedjek magneB6-t mert a magnézium az izomlazító és az segít+ pihenj sokat az is jót tesz.

Ha viszont erősen elkezd fájni vagy görcsölni akkor szerintem menj dokihoz.

2008. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!