Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindennap jelentkeznek a...

Mindennap jelentkeznek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Most 8 hetes vagyok (6+2) és ma reggel úgy keltem, hogy sem hányingerem, sem mellfájdalmam nem volt (csak iszonyú fáradtság,a combomban izomgyengeség...stb). Tegnap viszont pl. még a szemetes látványa is "megviselt". A terhességi tünetek mindennap jelentkeznek? Vagy a hormonok okozzák, hogy hol van,hol nincs? Holnap tudok csak orvoshoz menni és nagyon aggódom, nehogy baj legyen :(
2009. okt. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mellfeszülés az állandó volt a 12. hétig, de nem mindig ugyanannyira fájt. A hányinger nálam csak 2-3 hétig tartott (6-9. hét), de volt olyan, hogy erősebben, volt, hogy kevésbé tört rám.

Ne agyalj ilyeneken!!! Tessék a pozitív dolgokra programozni az agyadat!!! Ne olvasgass semmi negatív, rossz élményes sztorikat, oldalakat. Pihenj sokat, ne parázz. Minden ok lesz(-: Gratulálok a Babához. 25 hetes kismami

2009. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Neked is boldog babavárást! :)
2009. okt. 4. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes vagyok, eddig szerencsére minden nap éreztem valamit. Kicsit túl sokat foglalkozom magammal. Naponta ha 10x nem nyomom meg a mellem, hogy érzékeny-e, akkor egyszer se. Azt mondta az orvosom, hogy ha vérzek vagy görcsölök, akkor idegeskedjek, addig nem foglalkozzak hülyeségekkel. :) Boldog babavárást Neked!
2009. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Neked is köszönöm a választ! :) Boldog babavárást!
2009. okt. 5. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!