Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhalt az embrió (5hetesen)...

Ha elhalt az embrió (5hetesen) akkor is jelentkeznek terhességi tünetek? Mellfeszülés, gyakori mosdóbajárás, igaz hányingerem 1x volt.

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem már 7 hetesen nem volt szívhangom!

És csak rá 2 héttel később csináltak missed.ab.ot,és még akkor is volt mellfeszülésem.

2008. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az 5. hét az még nagyon a terhesség elején van, nekem akkor még egyáltalán semmi tünetem nem volt, bár utána sem nagyon. De igen, az elhalástól függetlenül lehetnek még tüneteid, ha az embrió nem távozott, illetve ha még nem végezték el a missed abot. Sőt, egy ismerősöm a műtét után is érezte a tüneteket egy ideig.

Nagyon sajnálom. :(

2008. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor ez nem jó hír, sajnálom ami veled történt.Pedig ebben reménykedtem, mert úgy néz ki, hogy nekem is missed ab. van. :-( Jövőhéten megyek uh-ra. De már nem számítok semmi jóra. Az első uh-n a petezsák 14mm, a szikhólyag tágult 6mm, a szívműködésnél sajnos embrionális rész nem ábrázolódott.

2008. júl. 17. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

SZia

Mi történt veled pontosan? Mennyi idős vagy?

2008. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha voltak tüneteid, sztem meg is marardnak a műtét után is. Nekem iszonyatosan fájtak a melleim, már csak párnákkal tudtam hason aludni. Ez a műtét után még 1,5 hétig volt így, aztán szinte észre sem vettem és elmúlt. Én mondjuk megkérdeztem a dokikat, hogy ez normális-e és azt mondták, hogy persze, mivel a szervezet nem tud egyik percről a másikra visszazökkenni a normális kerékvágásba. Volt olyan ismim, akinek 3,5 hétig fájtak a mellei!

Azért szerintem még ne add fel, próbálj picit optimistább lenni!!! Szorítok és írd meg, hogy mi lett!

2008. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az normális, hogy nekem egyálltalán nem fájnak a melleim most vagyok a 6.hétben?
2008. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A harmadik hozzászólónak válaszolnék.Szia!

29 éves vagyok ez az első terhességem.Az első ultrahangon megállapították,hogy 5 hetes terhes vagyok,de embrionális rész nem ábrázolódott.4nap múlva kontroll.Volt görcsöm és pár csepp barna pötty.A nőgyógyász azt mondta,hogy meg kell szakítani terhességet,mert elhalt a magzat.Nem értette,hogy miért rendeltek vissza kontrollra?De annyiban maradtunk, hogy megvárjuk az újabb uh eredményt.

2008. júl. 18. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!