Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visztek/vittetek a kórházba...

Visztek/vittetek a kórházba cumit, cumisüveget? Mikor sterilizáltad?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, soha.

Háromszor szültem, szoptattam mindig.

De ha esetleg nem menne valami miatt, bent is adnak ilyesmit. (Legalábbis ahol én szültem)

2013. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
cumit vittem, sterilizálták a kórházban, a bimbóvédoőt is, cumisüveget is
2013. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vittem, ha gond lett volna, akkor otthon össze volt készítve, és a férjem behozta volna.
2013. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vittem, de nem is lehetett volna használni. Baba-mama barát kórház volt, ahol nem engedik a cumit, cumisüveget. Kis pohárból adtak a babámnak vizet... (Persze azóta iszik cumisüvegből, a cumit nem fogadta el.)
2013. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ahol először szültem kérték a kórházban, és el is kérték abból adták nekik a vizet! Ahol másodszorra szültem, nem kérték,és nem is vittem.
2013. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vittem.

Nem indult be a tejem a kórházi napok alatt, besárgult a babám, fejtem azt a pár cseppet, cumisüvegből adták neki.

Legközelebb is viszek.

Ahol én szültem, egyáltalán nem foglalkoztak vele, hogy kap-e cumit a kicsi. A gurulós kocsiba be volt készítve a víz, aki akarta, adta a babának.

2013. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vittem, a táskába elfér. Nekem jól jött mert mi tápszer pótlást kaptunk és bár volt cumisüveg csak megfelelő cumijuk nem volt, nekünk jól jött.Nekem Mamos volt ími önsterilizáló és mikróba egyszerű.Pár napot megoldottam így.
2013. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vittem, és másnap totál szétcsúszva telefonáltam a páromnak, hogy AZONNAL hozza a cumit:D Én is szoptattam egyébként, de a kisfiam egyfolytában a cicin akart lógni, "cumizott", így nekünk nagyon jól jött a cumi, legközelebb már az induló csomagba is beleteszem.
2013. máj. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!