Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtan vásároltam mellszív...

Használtan vásároltam mellszívót meg néhány cumisüveget. Sterilizálóm még nincs. Hogy tudnám kifőzni?

Figyelt kérdés

Még soha nem főztem ki semmit. Felrakok egy fazék vizet és beleteszem a dolgokat? Mennyi ideig főzöm?

Köszönöm a válaszokat!

36 hkm


2012. okt. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

36 hetesen még korai de azért leírom:


igen felraksz egy fazék vizet :D teszel bele két kanál citromlevet v. 10% ecetet.

belepakolod a szétszedett cumi alkatrészeket - mindent- és hagyod felforrni majd még 5 percig forralod. aztán elzárod alatta a villanyt/gázt és az alkatrészeket kiszedegeted egy tiszta konyhai törlőre v. textilpelusra . hagyod hogy magától megszáradjon .


de ha most végzed el újra meg kellene csinálni ha megszületik a kisbaba . a cumikat viszont kidobnám és vennék újakat ha más kisbabája is használta.

2012. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

A cumikat persze le fogom cserélni, az üvegeket szeretném kifőzni.

A kórházba beviszem a mellszívót - a védőnő és a szülésznő is javasolta- és mivel készítem össze a csomagot azért kérdeztem, hogy kell.

2012. okt. 4. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy úgy is lehet hogy - és ez talán egyszerübb.-

egy zárható dobozt félig töltessz vízzel és abba pakolod az alkatrészeket rátekered úgy hogy forrjon és ha látod utánna még 5 perc.


ezt a kórházban is alkalmazni tudod minden gyermekágyon van mikro. ha máshol nem a nővérszobában egész biztos.

2012. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak fertőtlenítő szerek, de sima fertőtlenítő nélkül is csinálhatod, tulajdonképpen kifőzöd. Én a 36. héten szültem... és nem voltam összepakolva, pont másnapra terveztem elkezdeni. Elég kapkodós volt minden. Szóval jól teszed.:D
2012. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!