Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan éltétek meg, amikor az...

Hogyan éltétek meg, amikor az orvosotok közölte, hogy ikreitek lesznek?

Figyelt kérdés

Pár hete voltunk az első uh-n. Azóta nem térek magamhoz, igazából kicsit nehéz "elfogadnom" a tényt!

Persze, boldog vagyok és csak egészségesek legyenek és élettel telik, de azért így nehéz megszoknom a tudatot, hogy egyszerre több gyermekkel kell megbirkóznom.


2013. máj. 25. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pont 1 éve mondták. 2 gyerkőc volt, 11 és 1 évesek, és terven kívül kiderült, hogy terhes vagyok. 1. uh-n csak petezsák volt, a 2.-on meg egy petezsákon belül 2 élő embrió. Mikor kiderült maga a terhesség, nem akartam, mert vissza akartam menni dolgozni, de aztán belenyugodtam.

Konkrétan? Jó, hogy feküdtem. Visszakérdeztem a nőnél: hogy viccel? Azt mondta, nem szokott viccelni, és csak néztem a 2 kis borsószemet a monitoron. Röhögve jöttem ki uh-ról, kínomban, ha nem akarsz egyet, akkor kapsz kettőt..:)


Most lesznek 6 hónaposak.

2013. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!