Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van meg olyan, akinek nem a...

Van meg olyan, akinek nem a megeroltetes (mozgas) okozta a kemenyedeseket, hanem pont, hogy fekve piheneskor jelentkezett?

Figyelt kérdés
Nekem igy van, es nem tudom, hogy normalis-e. Koszi!
2013. máj. 25. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát egy idő után már a fekvés is okozta :)

Persze lehet hogy csak azért tűnt fel akkor jobban, mert mindig vigyáztam, hogy keveset fárasszam magam.

Nem tudom mennyi idős van, de nekem volt ilyen, főleg már nagy pocakkal...főleg ha háton feküdtem...

2013. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat ez az, vasarnap toltom csak a 18. hetet. Nekem is leginkabb haton, gyakran az is eleg, ha oldalra fordulok. Ha nem, akkor felkelek setalni es elmulik.
2013. máj. 26. 00:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem keményedés lesz, hanem a baba nyomja ki magát!!!!
2013. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkabb kemenyedes. Annyira pici akkor meg a baba, hogy nem.ot erzed amint feszul.

Nagyon pörgős es meg mindig napi 8 orat dolgozo kismami vagyok. Ejszaka szoktam kemenyedni. Reg ota mar.

36hkm

Szep babavarast.


U.i ha nagyin kemenyednek, a helydben egy telefont megejtenek a dokimnak. Jobb felni!!!!!!!

2013. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedden beszelek vele. Sztem is kemenyedes,mert az egesz mehem kemeny csomo lesz ilyenkor. A picit pedig pont tegnap este ereztem eloszor.
2013. máj. 26. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne fekudj a hatadra csak felulko uc,a bi mar no es olyan ereket nyom ami miatt rosz lehet a keringese es te neked is kellemetlen erzes.Az oldal fekveskor le merem fogadni semmi bajod nincs
2013. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ez jol osszebolondult,azt akartam irni,ne fekudj a hatadra csak fel ulo helyzetbe,mert olyan ereket nyom ami miatt rossz a keringese es neked is kellemetle.Gondolom oldalt fekve soha nem jelentkezik ez a problema.
2013. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, jellemzo, h haton gond. Hallottam, idovel nem szabad, de azt nem sejtettem, h a 200g-os gyermek mar nyomhatja az ereket. Kizarom a hatonfekvest es megfigyelem, h lesz-e.
2013. máj. 27. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!